Життя китайців: добірка з 10 найдивніших звичок місцевих жителів

Розповімо про те, яке життя китайців насправді. Як виявилося, до багатьох дивним звичкам місцевих жителів звикнути буде складно, інформує Ukr.Media.

Ми зробили цілу добірку з 10 незвичайних звичок китайців.

Дивні звички місцевих жителів

  1. Шум. Приїхавши в Китай, ви здивуєтеся, наскільки китайці гучні. Це особливо відчувається в метро, де нерідко закладає вуха від вкрай галасливих розмов місцевих жителів. Але до всього можна звикнути. Тому рано чи пізно ви увіллєтеся в бурхливий ритм китайських міст.
  2. Повага. Будьте готові до того, що після приїзду в Китай в вас частенько будуть тикати пальцями. При цьому місцеві жителі назвуть вас "вайгорень", що в перекладі на російську означає "іноземець". Крім того, китайці люблять фотографувати приїжджих, думаючи, що роблять це непомітно. Словом, про тактовність і мови бути не може.
  3. Безпардонність. Не дивуйтеся, якщо китаєць задасть вам незручне питання або просто справить нужду у вашій присутності. Те ж саме стосується поведінки місцевих жителів у громадських місцях. Наприклад, китайці звикли спльовувати прямо собі під ноги або плюватися лушпинням від насіння.
  4. Грудне молоко. Китайські мами вважають за краще спеціальні суміші для годування малюків. Тому через 4 місяці після народження дитини жінки починають продавати своє молоко на спеціалізованих сайтах. Такий незвичайний продукт нерідко купують мільйонери, щоб включити молоко у свій раціон. Багаті люди переконані в тому, що людське молоко багате корисними вітамінами і мікроелементами.
  5. Пісочні ванночки. Прийшовши на пляж, ви можете помітити людей, повністю закопаних в пісок. Щоб врятуватися від спеки, місцеві жителі ховаються в піску, а голову від сонця закривають за допомогою спеціальних масок або звичайних парасольок.

Ще кілька незвичайних звичок

  1. Піжамний стиль. Зустріти на вулиці китайця в піжамі — звичайне явище. Після важкого робочого тижня місцеві жителі одягаються в зручний піжамний комплект і можуть піти в ньому в ресторан або просто погуляти по центру міста.
  2. Тварини. Ставлення до тварин в Китаї досить зневажливе. Наприклад, китайці без проблем відправляють вихованців поштою. А якщо комусь із домочадців не подобається колір шерсті собаки або кішки, її можна без праці перефарбувати в інший. Крім того, в Піднебесній можна купити «живий» сувенір — наприклад, брелок з черепахою або маленькою рибкою. Таке жорстоке поводження з братами нашими меншими просто вражає.
  3. Сон. Китайці люблять поспати в громадських місцях. Тому не дивуйтеся, якщо в парку ви помітите людину, яка міцно заснула прямо на траві. Найчастіше це відбувається після обідньої трапези і для всіх місцевих жителів вважається нормою.
  4. Куріння. Китайський народ залежний від нікотину. Тому місцеві жителі не відмовлять собі в задоволенні викурити сигарету в будь-якому громадському місці. Людину, що палить можна зустріти скрізь: в автобусі, кафе, дорогому ресторані або навіть лікарні. Мабуть, ця іноземна звичка вас явно не порадує.
  5. Чоловічі нігті. Багато років довгі нігті на чоловічих руках були ознакою достатку. Тому в наші дні дуже часто можна зустріти китайця з відрощеним мізинцем. Це заведено робити в народі, щоб привернути до себе удачу.

Часом життя китайців дивує приїжджих. Але Піднебесна була і залишається одним з найпопулярніших туристичних місць у світі.

Джерело