Жінка, над якою знущалися в школі через сиве волосся, тепер заощаджує кошти після того, як відмовилася від його фарбування

Коли Шеннін Пірс було 16 років, в її шевелюрі почало з'являтися перше сиве волосся. Звичайно, тоді Шеннін вважала занадто ранню сивину справжньою трагедією, інформує Ukr.Media.

Над школяркою знущалися оточуючі, обзивали її старенькою, а тому вихід з положення лежав на поверхні — сиве волосся необхідно зафарбовувати, благо сучасні косметичні засоби це дозволяють.

Роками мешканка Селіни (Техас, США) постійно стежила за волоссям і підфарбовувала його у міру необхідності, але напередодні свого 30-го дня народження вона прийняла рішення розлучитися з фарбою для волосся і більше не відвідувати салони.

Зараз нашій героїні 34 роки, і вона не тільки полюбила свою сивину, але і пишається нею. Як не дивно, але останнім часом Шеннін раз у раз отримує компліменти щодо оригінального кольору волосся. Плюс мати сімейства не може не радувати те, скільки грошей вона економить, відмовившись від фарби. В принципі, дама зовсім не проти фарбування, але вона закликає інших жінок бути впевненішими в собі. І якщо хтось мріє перестати фарбувати волосся і показати світу свій природний колір, то це прекрасно.

Джерело