Жінка, яка працює з пацієнтами що помирають, розкрила їх найголовніший жаль перед смертю

Поради молодому поколінню про те, як потрібно насолоджуватися життям, жити сьогоденням і більше подорожувати — це, звичайно, добре, але ми всі знаємо, що так не працює. Потрібно заробляти гроші, платити за житло, допомагати батькам. Так може пройти все життя, і, озираючись назад, кожен ризикує випробувати той самий болісний біль за безцільно прожиті роки, про який попереджав Островський, інформує Ukr.Media.

Користувачка TikTok, а за сумісництвом лікар, регулярно спілкується з вмираючими пацієнтами і точно зрозуміла, що потрібно обов'язково зробити, щоб в старості ні про що не шкодувати. Своїми спостереженнями дівчина поділилася у ролику.

"Послухайте людину, яка щодня працює з вмираючими пацієнтами… Вони буквально лежать на смертному одрі і чекають, поки помруть. Деякі з них радять перестати турбуватися про те, що про вас думають інші люди. Не думайте, чи засудять вони вас, якщо ви спробуєте щось зробити, щоб здійснити свою мрію".

Просто припиніть думати про те, що про вас думають інші. Адже ви, вже повірте, не захочете на смертному одрі усвідомити: "Ого, все своє життя я прожив для когось іншого, задовольняючи їх потреби і виконуючи їх бажання і мрії. А сміливості зайнятися чимось, про що я так мріяв, я так і не набрався".

Ролик дівчини з попередженням, схоже, натиснув користувачам "Тіктока", які проводять в соцмережі по кілька годин, на хворе. Публікація стала дуже популярною.

  • "Мій найбільший страх — не осуд, а жаль, і я радий, що це так"
  • "Дякую, що поділилися цим важливим повідомленням"

Але деякі коментатори помітили, що просто не турбуватися про думку інших не так легко, як говорити іншим про це. Адже деяких виховували, постійно нагадуючи про те, як важливо, що про тебе подумають сусіди і навіть перехожі.

  • "Але ж я хочу, щоб у мене були друзі"
  • "А поради будуть, як перестати турбуватися про це?"

Джерело