Завдяки цим єврейським прислів’ям ви можете поліпшити своє фінансове становище

Вже хто-хто, а євреї точно знають толк в грошах, адже всім давно відомо, що саме серед представників цієї національності зустрічається велика кількість заможних і впливових людей. Дізнавшись деякі прислів'я цього народу, ви зрозумієте, що їх відрізняє особливе ставлення до грошей, інформує gazetapo.lviv.ua.

"З грошима не так добре, як погано без них"

Всупереч всім забобонам євреї не надають грошам великого значення. Тільки вдумайтеся в сенс цього прислів'я: коли в людини немає грошей, вона починає сумувати, вважаючи, що, ставши багатою, вона буде щасливою. Але ж насправді не в грошах щастя, адже, запозичивши суму, яка ще недавно здавалася казковою, людина не стає щасливішою.

До речі, зверніть увагу на те, що євреї намагаються робити гроші не для того, щоб мати їх у великій кількості, а для отримання великих можливостей, які допоможуть їм стати щасливішими.

"Бог захищає бідняків, принаймні, від дорогих гріхів"

Цікаве ставлення євреїв до бідності — вони розцінюють цей стан з деякою мудрістю.

І адже дійсно, чим багатшою стає людина, тим більше вона може собі дозволити, а справи її часом грішні (і чим більше можливості, тим більше гріхів).

"Якщо впустиш золото і книгу, підніми спершу книгу"

Феномен успішності євреїв криється в їх любові до знань, яку їм прищеплюють з ранніх років. Представники цього народу дуже цінують освіту, вони намагаються отримати її за всяку ціну, причому в найкращому вигляді.

Ці люди цінують знання значно більше, ніж гроші, і це правильно. Адже, погодьтеся, якщо бідняк раптово розбагатіє, то це ненадовго, але якщо розориться багатій, то через деякий час він знову зуміє нажити капітал. Вся справа — в знаннях і світогляді. Тому втрачене золото не проблема, а ось втрачені знання — це дійсно біда, адже без них золота не накопичиш.

"Якщо проблему можна вирішити за гроші, це не проблема — це витрати"

Це старе єврейське прислів'я теж здається дуже мудрим.

Євреї примудряються не зациклюватися на проблемах, не витрачаючи свої ресурси і час на жаль про те, що трапилося. Вони вважають за краще займатися вирішенням ситуації, не "розтягуючи" її надовго. Представники цього народу знають, що найпростіша проблема — та, яку можна усунути шляхом фінансових розтрат і приділяти їй багато уваги не варто. Витратив раз — і забув, а гроші заробляться ще.

"Коли немає грошей, беруться за великі справи"

Як то кажуть, людина, яка знаходиться в зоні комфорту, не прагне розвиватися — її і так все влаштовує. Але людина, яка щиро бажає вибратися з убогості, часом досягає таких висот, про які навіть не мріяла.

Всі ми знаємо, що в кожному з нас закладений величезний потенціал, але використовують його люди найчастіше лише тоді, коли знаходяться в безвихідному становищі — так вже влаштована людська натура. Тільки вдумайтеся: всесвітньо відомий дизайнер Ральф Лорен, автор книг про Гаррі Поттера Джоан Роулінг, засновник Starbucks Говард Шульц, глава Dole Food Company Девід Мердок і мультиплікатор Уолт Дісней колись були дуже бідні, але ким вони стали, тікаючи від злиднів? Їх досвід — яскраве підтвердження цієї мудрості.

Джерело