До тренінгів долучилися 55 учасників з 51 територіальної громади Львівщини.
Локальні адміністратори системи е-документообігу територіальних громад Львівської області взяли участь у навчаннях, задля забезпечення максимальної ефективності процесу супроводу та адміністрування системи.
Проаналізувавши роботу територіальних громад Львівщини у СЕД управління з питань цифрового розвитку Львівської ОВА зауважили, що існує потреба у вдосконаленні знань та навичок саме локальних системних адміністраторів, які у свою чергу, зможуть правильно та ефективно організувати процес ведення електронного документообігу у своїй громаді. З цією метою провели опитування щодо найбільш поширених проблем, які виникають при роботі та адмініструванні системи.
Зважаючи на це, управління з питань цифрового розвитку Львівської обласної військової адміністрації провели 6 тренінгів, до яких долучилися 55 учасників з 51 територіальної громади Львівщини, що працюють в системі електронного документообігу та виконують функції адміністратора та реєстратора системи.
Протягом трьох днів їх навчали основним аспектам налаштування системи, зокрема:
- Створення користувача СЕД та призначення на посаду;
- Створення та налаштування журналів, томів журналів;
- Створення та налаштування виду документа;
- Робота з організаційною структурою;
- Робота з функціоналом «Обмін документами»;
- Створення шаблонів.
«В цілому, наша мета полягає не лише у впровадженні технологічних рішень, а й у підтримці громад у їхньому цифровому розвитку. Ми розуміємо, що успіх цифрових ініціатив залежить від комплексного підходу та партнерства між різними зацікавленими сторонами. Ми вдосконалюємо програми супроводу, спрямовані на навчання та обмін досвідом з громадами у використанні цифрових технологій», – зазначив начальник управління з питань цифрового розвитку Львівської ОВА Максим Столярчук.
Додамо, що впровадження електронного документообігу в територіальних громадах Львівщини сприяє підвищенню якості управління та утворенню цілісної електронної системи документообігу області. Окрім цього перевагами е-документообігу є:
— Можливість додавання в документ, крім тексту, мультимедійних даних;
— Можливість використання заздалегідь заготовлених форм;
— Висока швидкість передачі інформації за великою кількістю адрес;
— Економія паперу;
— Висока компактність архіву;
— Висока швидкість пошуку і одержання інформації;
-Можливість захисту документів від несанкціонованого доступу та розмежування прав доступу співробітників до інформації;
-Економія коштів, призначених для купівлі копіювально-розмножувальної техніки та витратних матеріалів на неї, оплати служб поштової доставки.
Читайте також: На Львівщини вдосконалюють роботу територіальних громад в системі е-документообігу
Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації
Залиште відповідь