Відключення споживачів на період ремонту станцій не планується — ДТЕК

Фото: facebook.com/sakharukdv Дмитро Сахарук заявив, що блекаутів під час ремонтів електростанцій не буде

У компанії розповіли, що допоможе стабілізувати енергосистему на період ремонтів електростанцій, які постраждали від рашистких обстрілів.

Збільшення генерації на ТЕС та інтенсифікація імпорту в піковігодиниспоживання допоможуть стабілізувати ситуацію в енергетиці в період ремонтів електростанцій. Про це повідомив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук на своїй сторінці у Facebook.

«Наша країна входить у режим динамічних експортно-імпортних перетоків з країнами ЄС. Це звичайна практика для Європейського континенту, коли вночі чи навіть в окремі години протягом доби країна експортує надлишкову електроенергію, а вдень імпортує», — написав він.

Сахарук зазначив, що успішна інтеграція України до європейської мережі системних операторів передачі електроенергії ENTSO-E дала системі додаткову гнучкість.

«Ми збережемо експорт у профіцитнігодини і збільшимо імпорт у години пікового споживання. Це дозволить уникнути обмежень на період ремонтних кампаній на об’єктах генерації», — пояснив він.

Сахарук додав, що зараз на планові ремонти виведено частину атомних енергоблоків.

«Йде активна робота на ТЕЦ та ТЕС у рамках підготовки до наступного осінньо-зимового періоду. Усі роботи проходять за графіком, який дозволить підготувати обладнання до підвищених навантажень у опалювальний сезон», — підсумував виконавчий директор ДТЕК.

Раніше у Верховній Раді заявили, що уникнути дефіциту електроенергії під час ремонту електростанцій допоможе сонячна енергетика.

Джерело