Відеослот Aztec Gold: як працює

Популярний ігровий автомат розробили в історичному стилі. Ігрове поле складається з 21 активної лінії. Вся правда про виграші в слот пирамиды по сслыке https://tmk-inform.lviv.ua/aztec-gold-piramidy/. Гемблеру пропонують налаштування поля — від 1 до 21 горизонтальних ланцюгів, де формуються призові комбінації. Якщо в рамках активних ліній зустрічаються ідентичні зображення, гемблер отримує прибуток.

Гра представлена в двох форматах — на гроші або в демонстраційному. Якщо ви бажаєте грати безкоштовно, потрібно клікнути “демо”. В такому випадку не потрібно мати кошти на балансі, проте гра не передбачатиме виграші.

Ключові правила Золото Ацтеків: що потрібно знати

Перед початком гри клієнт повинен встановити кількість активних ліній в діапазоні 1-21 в залежності від перспектив виграшів, які він передбачає. Також варто визначитися з розміром ставки. Вона фіксується на панелі управління.

При переході в розділ “інфо” відображається повний перелік щасливих комбінацій, які принесуть вам множники ставки на полі. Після внесення всіх налаштувань клікайте «START». З кожним обертом барабанів баланс зменшується на суму ставки. Коли барабани зупиняються, ви дізнаєтеся розрахунок своєї ставки. У разі виграшу монети зараховуються на депозит у слоті та ви можете побачити свій поточний рахунок.

Раніше ми писали: як грати в ігрові автомати безплатно.

Символи ігрового автомата Золото Ацтеків

Крім класичних символів на полі зустрічаються й спеціальні:

  • скаттер представлений у вигляді “жар птиці”. Вона здатна активувати бонусну гру. Навіть якщо чарівна “жар птиця” зустрічається за межами активних ліній, вона приносить прибутки. Важливо, щоб на екрані одночасно з’явилися мінімум 3 спеціальних символи цієї категорії;
  • “дикий” символ, який замінює всі інші на ігровому полі, представлений у вигляді сфінкса. При його випаданні на екрані можна суттєво змінити ситуацію на полі, формуючи більшу кількість призових комбінацій.

Правила формування призових комбінацій

В описі ігрового автомата встановлені правила формування щасливих комбінацій:

  • призові символи мають розташовуватися зліва направо у чіткій послідовності;
  • щасливою є комбінація, яка сформувалася в рамках активних ліній ігрового поля за виключенням спеціальних символів. Вони можуть з’являтися навіть на їх межами;
  • якщо на лінії вдалося сформувати кілька призових ланцюгів, оплачують лише найвищу ставку;
  • скаттери розраховують окремо.

Бонусні раунди слоту Золото Ацтеків

Після кожного виграшу гемблер може подвоїти останній прибуток. Режим подвоєння потрібно активувати самостійно. Далі на екрані з’являються карти, серед яких потрібно обрати одну. Якщо вона виявилася сильнішою, ніж у дилера, ви подвоюєте останній прибуток. Якщо карта виявилася слабшою, повертаєтеся до формату основної гри.

Найважливіша бонусна гра запускається за умови випадіння 3 символів “пірамід” на активному полі. Далі гемблер може скористатися перспективами «Pyramid Bonus». У гемблера є 3 шанси на відкриття щасливої піраміди. Якщо ви бажаєте забрати виграш, це можна зробити в будь-який момент через кнопку «HOLD 5».

Усі гемблери мають шанс отримати «Diamond Bonus» з найвищим множником ставки. Якщо вам вдається заповнити всю активну лінію ідентичними зображеннями, гра завершиться найбільшим прибутком. Якщо при відкритті пірамід ви зустрічаєте змію, бонусний раунд закінчується. Останній рівень бонусної гри — це “Золотий дракон”. Він здатний примножити ставку в 390 разів.

Для отримання більш детальної інформації, варто ознайомитись про особливості Золота ацтеків.