Відео з розрізанням торта на весіллі змусило людей переживати за наречену

У TikTok з'явилося відео з весілля, яке моментально стало одним з найбільш обговорюваних. Зараз зрозумієте чому, інформує Ukr.Media.

На кадрах молодий наречений і наречена "разом" відрізають перший шматок торта. Але кадри вийшли зовсім не романтичні: поки сумна дівчина щосили намагається слідувати традиції, юнак відбирає у неї ніж і починає вирізати шматок сам.

І судячи з коментарів, цю пару не чекають ніжні і романтичні стосунки. Але є й ті, хто зазначає, що хлопець просто перехвилювався, що, навпаки, це добре, коли чоловік бере ініціативу в свої руки. Дружина буде за ним як за кам'яною стіною.

  • "Бідна наречена така красива, мила, а наречений якийсь незрозумілий, дешеві понти перед друзями"
  • "Не встиг одружитися, а вже наїхав на неї. Дівчині, мабуть, неприємно стало. При всіх на весіллі так наїхати на дружину…."
  • "Грубість і неповага до нареченої, нічим не прикриті. Своє "Я" показує новоспечений чоловік, важко буде жити з таким"

Але коментарями пересічних користувачів мережі справа не обмежилася. Виявилося, роликом у своїх соцмережах поділилася популярна телеведуча і засудила нареченого. Звичайно, залишити це без відповіді автор ролика не могла. Сестра нареченої Діана, яка і опублікувала відео, заявила, що кавказців засуджувати не треба: "як трохи що, так відразу кавказці такі-то, такі!"

Втім, через кілька днів з'являються свіжі ролики з молодятами, на яких видно "які вони щасливі".

Джерело