Відео, як півторарічний малюк майстерно готує собі сніданок, стало вірусним в Мережі

Багато батьків мріють, щоб їхні діти ставали самостійними якомога швидше і були їм помічниками. Правда, ніхто не чекає від півторарічної дитини ніякої допомоги, тому герой цього відео завдяки своєму таланту готувати привернув до себе особливу увагу користувачів мережі, інформує Ukr.Media.

Це відео на своїй сторінці в TikTok виклала мама двох дітей Лаура. Вона успішно веде блог, за буднями її синів стежить більше трьох мільйонів осіб, і майже кожне відео користується популярністю. Але ролик, який ви зараз побачите, став справжнім хітом і швидко завірусився. Його в TikTok подивилися більше 27 мільйонів разів.

Чому саме цей ролик так сподобався підписникам? Ви все зрозумієте, якщо подивитеся його.

На цих кадрах півторарічний малюк самостійно готує собі сніданок, і це не бутерброд, а справжнісінький омлет. Малюк всі процеси робить самостійно: розбиває яйця, змішує всі інгредієнти і смажить омлет. Все це, звичайно, відбувається під пильним наглядом його мами.

Такого маленького кухаря не змогли не помітити користувачі соціальної мережі і залишили під роликом більше 73 тисяч коментарів, в основному захоплених.

Джерело