В Мережі критикують співробітника Діснейленду, який зіпсував пропозицію руки і серця

Чоловік, який вирішив зробити коханій пропозицію руки і серця в Діснейленді (Париж, Франція), не очікував, що момент буде зіпсований, інформує Ukr.Media.

У найвідповідальнішу мить з'явився співробітник парку, який вихопив у закоханого романтика з рук кільце і почав спускатися вниз по сходах, жестами показуючи, що парочці варто було б почати спускатися слідом за ним.

Звичайно, радості подібний казус у головних героїв не викликав, хоча дивній поведінці співробітника знайшлося пояснення. Платформа, на якій стояли майбутні наречений з нареченою, використовується для світлового шоу з феєрверками, яке проводиться кілька разів на день. Перебувати там небезпечно, так що чоловік, який працює в парку, по суті вчинив правильно. Хоча міг би діяти більш тактовно.

Однак, від знайомих головних героїв відеоролика просочилася інформація про те, що закохані зійшли на платформу зовсім не самовільно, а попередньо запитавши дозволу в іншої співробітниці Діснейленду. Просто її колега про це не знав. Як би там не було, але хочеться побажати, щоб зіпсована пропозиція руки і серця стало єдиною неприємністю в житті майбутнього подружжя.

Джерело