Український покер: історія виникнення та розвиток

З кожним днем покер набирає все більшу популярність серед гравців з усього світу. Не дивлячись на те, що покер став лігалізован в Україні досить недавно, в країні є велика кількість професійних гравців, які вдало приймають участь у міжнародних турнірах.

Пропонуємо трішки більше дізнатися про історію виникнення та розповсюдження покеру в межах країни.

Ми підготували доповідь, яка розповість зацікавленим граціям саме про історію українського покеру, так про те як відома азартна гра допомогає відволіктись від сірих буднів.

Становлення покеру

Покер почав зароджуватися трішки раніше, але саме спортивний вид виник у 1970-х роках. Саме на той час в США стали проходити професійні турніри, участь у яких могли взяти гравці в усього світу. Перший турнір набрав великої популярності та звернув увагу багатьох гравців. Після цього Джек Бініон вирішив проводити змагання на постійній основі.

Сьогодні у світі існує велика кількість міжнародних організацій, які проводять змагання та слідкують за покерною індустрією.

Кожного року проходять регулярні турніри від різних організацій, кількість яких досить складно перерахувати. Тим не менш, найбільш популярними вважаються турніри від першої, найбільш відомої організації — WSOP. Зазвичай серія турнірів триває півтора місяця — з травня по липень. Згідно з даних, у 2022 році організація WSOP провела близько 89 турнірів очного формату, та 11 онлайн змагань.

Не варто забувати, що крім світових змагань з покеру, існують турніри в межах країни. Проведенням чемпіонатів в Україні займається Всеукраїнська Федерація Спортивного Покеру. Спортивный покер в Україні вважається офіційною розвагою з 2018 року.

Трошки пізніше, а саме в 2019 році була створена офіційна збірна України до складу якої входять кращі гравці. У перший рік існування збірна отримала перемогу в світовому Кубку Націй з матч-покеру. Організація робить все можливе для того, щоб створити гарні умови для існування збірної та для того, щоб команда отримала нові перемоги.

Для того, щоб прийняти участь у змаганні з покеру, необхідно виповнити декілька умов:

  • обрати турнір, у якому бажаєте прийняти участь;
  • внести депозит за участь;
  • обрати вид чемпіонату.

Зверніть увагу, що турніри можуть відрізнятися за масштабом проведення. Таким чином, сума депозиту за участь може значно відрізнятися.

В Україні зараз відбувається справжній покерний бум. З кожним днем з’являться все більша кількість нових гравців, які дивляться огляд руму BestPoker та інших, та  бажають розвиватись, отримувати навички для якісної гри та приймати участь у щорічних міжнародних змаганнях серед кращих гравців.

Спортивный покер — розвиток інтелекту

Деяким гравцям початківцям здається, що покер — розвага, яку з легкістю можна перетворити в легкий спосіб постійного отримання прибутку, але це не зовсім так. Професійні гравці багато часу проводять сидячи за комп’ютерним столом, тому досить важливо постійно підтримувати себе в гарній фізичній формі, добре харчуватися і займатися спортом.

Тим не менш, для вдалої гри недостатньо сподіватися лише на власну вдачу та випадковість. Постійні гравці постійно розвиваються, вигадують нові стратегії гри та вивчають комбінації. Тим самим розвивається не тільки здібності гри в покер, а і у першу чергу — інтелект гравців.

Загалом, покер вважається однією з найбільш популярних азартних розваг не тільки в межах України, а і по всьому світу. Якщо ви хочете стати професійним гравцем, то варто приділити багато уваги навчанню, отриманню навичків та розвитку інтелекту через постійні тренувальні турніри, які можно знайти на онлайн площадках.