У Південній Кореї побито рекорд дальності польоту паперового літачка

Якщо ви вважаєте, що літак, зроблений з паперу, нездатний полетіти так вже далеко, то ці новоявлені рекордсмени з вами не погодяться, інформує Ukr.Media.

Чі і Цзянь з Малайзії, Шин Му Джуном з Південної Кореї і Кім Кю Те з Південної Кореї встановили світовий рекорд і потрапили в Книгу рекордів Гіннеса, запустивши літачок на відстань 76,99 метра.

Друзі впевнені, що їх успіх полягав у командній роботі. Чі і Цзянь розробив дизайн паперового "літального апарату", Шин Му Джун склав літак, внісши деякі корисні модифікації, а далі в хід вступила "ракетна рука" Кіма Кю Те, який з силою жбурнув літачок в повітря.

Кім запускав літак 8 разів, і в підсумку була зарахована найвдаліша спроба. Після чого приятелям залишалося святкувати перемогу. Правда, Чі не зміг приїхати з рідної Малайзії в Південну Корею і особисто не був присутній на важливій події. Більш того, він ніколи не зустрічався з Шином і Кімом, але вони переписуються ось уже багато років.

Чоловіки перебувають у спільноті любителів паперових літаків. Правда, вона невелика, але водночас глобальна, адже всі знають один одного онлайн.

Джерело