У Львові поставили під сумнів «золотий батон» Мисика

Нардеп Михайло Бондар закликав розібратись із законністю будівництва та виділення землі для ексрегіонала Володимира Мисика на Львівщині.

Він звернувся до голів Львівської ОВАі Оброшинської сільради та керівництва ДІАМ.

Про це Бондар написав у Facebook.

Народний депутата України Михайло Бондар надіслав звернення щодо законності будівництва у селі Оброшине Львівського району хлібопекарського комплексу ТМ «Кулиничі". За інформацією зі ЗМІ, завод належить Володимиру Мисику, який був народним депутатом 7-го скликання від «Партії регіонів».

«Під час своєї каденції він (Володимир Мисик) голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року, які прямо встановлювали диктатуру в країні та призвели до численних жертв Майдану. За час свого депутатства Володимир Мисик був неодноразово помічений у «кнопкодавстві» (неособистому голосуванні), також у 2016 році він ініціював поправку до бюджету, яка могла призвести до блокування надання безвізового режиму з ЄС", — пише Бондар.

Народний депутат також наводить інформацію і про зв’язки Володимира Мисика з Віктором Януковичем.

«Саме Володимир Мисик подарував засудженому за держзраду колишньому президенту Віктору Януковичу «золотий батон», а також був фігурантом трьох антикорупційних розслідувань. З відкритих джерел відомі численні факти фінансування Мисиком В.Ю побудови храмів Московського патріархату на території України», — зазначає Бондар у зверненні до очільника Львівської ОВА Максима Козицького, голови Оброшинської сільської ради Івана Галича та голови ДІАМ Семена Кривоноса.

За словами Бондара, присутність такого підприємця на Львівщині та розширення його бізнесу прямо загрожує національним інтересам по створенню демократичної незалежної держави, провокує соціально-політичну загрозу зростання антиукраїнського середовища на Заході України та нівелює європейські цінності чесності та демократичності, за які зараз кладуть свої життя українські воїни.

Нагадаємо, на Львівщині розпочинають будівництво хлібопекарського комплексу. Інвестиція у цей комплекс становить €20 мільйонів. Роботу отримають 500 вимушених переселенців із Харкова та 2500 місцевих мешканців. Запустити хлібзавод планують уже у квітні 2023 року. Окрім заводу відкриють пекарні, де одразу ж продаватимуть продукцію.

 

Джерело