Третя світова війна — передбачення німецького пророка

Так, нещодавно у ЗМІ з'явилося пророцтво відомого провидця з Баварії Алоїса Ирльмайера про прийдешній масштабний конфлікт, інформує Ukr.Media.

Примітно, що журналісти звернулися до праць ясновидця, який пішов з життя в далекому 1959 році. Також відомо, що медіума в народі називають «баварським пророком».

За даними видань, Ирльмайер попереджав, що Третя світова війна спалахне несподівано, передувати їй буде дуже родючий рік, що стане передвісником страшних подій. Говорив ясновидець і про дату конфлікту, він стверджував, що в ній будуть міститися цифри — 8 і 9. Більш конкретних даних про дату війни пророк не озвучував.

Згідно з прогнозом «баварського пророка», першою ареною бойових дій в рамках Третьої світової війни стане Монголія. Нібито потім Китай захопить Індію, застосувавши при цьому бактеріологічну зброю. Також провидець передрік масштабні зіткнення між Туреччиною та Іраном.

Він попереджав, що в результаті цих страшних подій буде багато жертв, люди, які залишаться в живих почнуть «боятися Бога».

Джерело