Топ-7 дивних весільних звичаїв світу

Думаєте, лише наші весільні звичаї заганяють іноземців в шок? Повірте, викрасти наречену, катати яйця по штанинам і бити посуд на щастя – невинні пустощі порівняно з шлюбними ритуалами деяких країн і народностей, інформує Ukr.Media.

1. Острів Ява

Молодята острова, щоб отримати дозвіл місцевої адміністрації на укладення шлюбу, зобов'язані крім усього іншого, зібрати 25 хвостів дохлих щурів. Історія замовчує про подальшу долю частин мертвих тварин, але відомо, що розлучення сімейним парам обходиться вже в 40 хвостів.

2. Персія

Чоловіки цієї держави краще за всіх розуміють всі «принади» жіночих косметичних процедур. Зокрема, наречені перед весільною церемонією мали пройти повну епіляцію всього тіла! На тих, хто має одружитися, не повинно бути ні єдиного волоска, як на немовляті.

3. Нова Гвінея

Дуже дивно виглядає наречена у папуасів Нової Гвінеї – замість фати вона натягує на голову вивернутий шлунок свині! За цим же звичаєм, претендент на руку і серце жінки зобов'язаний подарувати їй по 20 шкурок райських птахів, морських мушель і свиней. Останні для папуасів священні.

4. Африка

У племені макуа є дуже оригінальна традиція, схожа на нашу пропозицію руки і серця, тільки замість кільця юнаки приносять купу дрібних камінчиків своїй обраниці в роті! Свою згоду наречена виражає, прийнявши цінний дар.

5. Нігерія

Якщо за нашими традиціями, наречений повинен викуповувати наречену, виконуючи невинні примхи її родичів, то на південному-сході Нігерії його б просто побили палицями, так як це є весільним звичаєм і перевіркою на міцність майбутнього зятя.

6. Албанія

Ніякої першої шлюбної ночі не існує для молодят в Албанії. Замість довгоочікуваних утіх на законних підставах нареченому чинять навпаки – шалений опір. Звичайно, це все частина ритуалу, але тим не менше – троє діб утримання чекає кожного нареченого. Вважається, що такою поведінкою наречена нібито приводить в подив злих духів і підтверджує свою чистоту і непорочність.

7. Англія

Важко доводилося нареченим в середньовіччі. Щоб довести свою спроможність, як господині дому, їм доводилося однією рукою піднімати важкий сундук як випробовування. Ті, хто не справлявся із завданням, вважалися непридатними дружинами і були приречені жити на самоті.

Тепер, збираючись заміж за іноземця, упевніться, що він не належить до екзотичного племені з дикими вдачами, щоб не стояти біля вівтаря зі шлунком свині на голові або не заліковувати ран побитого палицями судженого. Краще вже наші весільні розіграші, ніж така екзотика.

Джерело