Його відвідали 65 юнаків та дівчат віком від 11 до 17 років.
Табір організували у селі Сприня, що у Самбірському районі на Львівщині, з 10 по 21 липня. Його відвідали 65 юнаків та дівчат віком від 11 до 17 років.
На таборі «Тінь Лісу» пластуни поринули у світ української міфології, дізналися, у що вірили наші предки, яким були їхні уявлення про світ. Також для учасників провели заняття з акторської майстерності, гутірки про саморозвиток, про те, як правильно комунікувати, реалізовувати проєкти, генерувати ідеї. Також було багато практичного пластування: як будувати таборові споруди, готувати на вогні, складати ватру, в’язати вузли тощо. А на дозвіллі на пластунів чекали фаєр шоу, стрільба з лука та авіамоделювання.
Захід організували управління молоді та спорту Львівської ОВА, Львівський обласний пластовий центр та Львівська округа Пласту.
«Локація проведення — підніжжя Карпат, поруч з селом Сприня, де рівно 80 років тому було засновано Українську Головну Визвольну раду, яку ще називають повстанським або підпільним парламентом. Найбільшою цінністю УГВР було те, що саме вона з моменту утворення керувала діями воюючої України у Другій світовій війні. Опинившись в надскладних умовах коли німецько-радянський фронт рухається на Захід. Вірю, що такі місця, і це зокрема, мають бути не лише місцем національної пам’яті, але і національного паломництва, а особливо, коли йдеться про молоде покоління», – стверджує керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.
Довідково:
Пласт – це потужна організація, яка виховує національно свідому, активну молодь. Пластуни вже понад сто років є великим осередком, який зберігає та шанує нашу культуру, традиції та мову, а також у часи війн саме пластуни одними з перших вступали до рядів війська та ставали на захист нашої державності. Одним з невід’ємних елементів системи пластового виховання є вишколи та табори.
Читайте також: У межах проєкту «Ліга Нескорених» для ветеранів провели інклюзивне тренування з веслування на сапах, каяках та командного заїзду у човні «Дракон»
Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації
Залиште відповідь