TikTok-змагання, в якому хлопці програють дівчатам

Дивний новий челендж "center of gravity challenge" ("челендж центр ваги") в TikTok поширився по Австралії. В рамках цього виклику пари створюють веселі відеоролики, на яких чоловік і жінка стають на карачки і спираються на лікті, укладаючи своє підборіддя на руки, інформує Ukr.Media.

Але найцікавіше починається після того, як вони прибирають свої руки за спину. У більшості відеороликів саме жінка зберігає рівновагу, в той час як чоловіки зазвичай відразу ж падають на підлогу.

Одна дівчина пожартувала, зазначивши, що вона «впевнена в тому, що у її чоловіка струс мозку» після того, як він в результаті участі в челенджі звалився на підлогу. Молода особа вибухнула приступом сміху, спостерігаючи за тим, як її чоловік впав обличчям на підлогу, поки вона стояла на колінах, заклавши свої руки за спину (дивитися відео нижче).

"Судячи з усього, у чоловіків інший центр ваги, який заважає їм це робити", — підписала вона своє відео.

Коментатори, які познайомилися з новою забавою, поспішили написати про те, що теж хочуть спробувати взяти участь в челенджі і задіяти для цього своїх чоловіків.

  • "Я змушу чоловіка зробити це зі мною разом сьогодні ввечері!" — написала одна жінка.
  • "Я бачила це так багато разів, і я сміюся щоразу, коли це спостерігаю", — сказала інша.

А ось як описала свої спроби ще парочка користувачів.

  • "Я тільки що виконав це зі своєю дружиною, впевнений, що у мене зараз зламана щелепа", — поділився один чоловік.
  • "Розчарована, у мого чоловіка не було проблем з центром ваги", — прокоментувала одна дівчина.

У рецензованому дослідженні, опублікованому компанією Theoretical Biology and Medical Modelling, підтверджено, що жінки і чоловіки мають різні центри тяжкості.

"Добре відомо, що в середньому у жінок поздовжній центр ваги (COG або центр мас щодо зростання) зазвичай на 8-15% нижче, ніж у чоловіків", — йдеться в дослідженні.

"Передбачається, що ця анатомічна диференціація виникла еволюційно під час розвитку біпедальної локомоції як засобу забезпечення більшої стійкості у жінок під час вагітності та виношування немовлят."

Джерело