Танутиме в роті: з цими хитрощами навіть найжорсткіше м’ясо стане м’яким та ароматним

Часом, купуючи м'ясо, після його приготування ви можете зіткнутися з жорсткістю і неприємним смаком. Невже доведеться викинути шматок? У наш час це неприпустимо, інформує Ukr.Media.

Ціни на якісне м'ясо — яловичину, свинину, баранину постійно зростають, і витрачати гроші даремно дуже прикро. Але не поспішайте з рішенням.

Навіть із м'яса низької якості можна створити страву, яка танутиме в роті та приноситиме насолоду. Ми розповімо, як цього домогтися.

Секрет перетворення жорсткого м'яса на соковите не тільки в правильному кулінарному методі, а й у попередній підготовці. Приділяючи увагу кільком важливим нюансам, ви зможете поліпшити навіть найпростіший рецепт.

Під час вибору м'яса намагайтеся брати шматок із мінімальною кількістю жил і сухожиль. Ідеальний варіант — свіже м'ясо від надійного продавця.

Якщо ви готуєте те, що є, перевірте його на наявність неприємного запаху і темних плям. Уточніть у продавця, з якої частини туші шматок, оскільки це впливає на жорсткість.

Правильно підібраний маринад — це ключ до успіху. Кислі інгредієнти, такі як оцет, лимонний сік або вино, допоможуть зробити м'ясо м'якшим. Наприклад:

Класичний:

  • 1/2 склянки яблучного оцту,
  • 1/4 склянки води,
  • 2 ст. ложки рослинної олії,
  • 1 ч. ложка солі,
  • 1 ч. ложка перцю,
  • 1 лавровий лист.

Час: від 2 до 12 годин.

Методи приготування теж важливі: найкраще тушкувати, запікати або повільно варити м'ясо. Тушкування, запікання у фользі або варіння у воді з приправами допоможуть м'ясу стати м'якшим і ароматнішим.

Джерело