Сучасні рокли: причини для покупки та критерії пошуку

Обійтися без спеціалізованого обладнання на складі можливо, але не доцільно, адже сучасні пристрої допомагають оптимізувати роботу й уникнути псування товарів. Щоб організувати швидке та обережне пересування вантажів, необов’язково витрачати чималі кошти – інколи достатньо придбати рокли. Ці засоби відрізняються простотою конструктивного рішення та надійністю, можуть використовуватися для перевезення усіляких типів продукції в різній упаковці, при цьому коштують недорого у порівнянні з автоматизованими агрегатами. Дізнайтеся, чому рокла купити це чудове рішення, та за якими критеріями шукати ідеальну модель.

Чи варто купувати рохлю?

Досліджуючи питання доцільності покупки, потрібно зважати на особливості діяльності складу. Безумовно, коли мова йде про організацію роботи великого підприємства, тоді краще обрати габаритні пристрої с великою вантажопідйомністю (понад 3-5 т). Але для роботи торгівельного центру, складу невеликої компанії чи заводу тощо, тоді є сенс зупинитися саме на гідравлічному візку. Зазвичай вистачає 1-2 рокл, які допомагають:

  • уникати падіння та деформацій товарів;
  • без затримок переміщувати вантажі на короткі відстані;
  • убезпечити співробітників від пошкоджень та перевантажень;
  • зменшити ризик списання продукції через нетоварний вигляд;
  • задовольнити отримувачів посилок чи покупців;
  • оптимізувати витрати на персонал – одна людина легко впорається з переміщенням вантажу до 3 т (залежить від модифікації);
  • раціонально використовувати наявний простір.

Відмінності якісного обладнання та параметри підбору

Інвестиції в гідравлічний візок окупляться за умови, що пристрій буде відповідати актуальним вимогам якості та безпеки. Гарантувати це можна, обираючи модель від перевіреного виробника на кшталт POLTEK, який використовує першокласні матеріали та надає офіційну гарантію. Під час пошуку потрібно враховувати, скільки важитимуть вантажі, які у них будуть габарити, наскільки велику відстань потрібно буде подолати рохлі, а також кількість коштів, що плануєте витратити на покупку. Що стосується параметрів пошуку, то основними є:

  1. Вантажопідйомність – існують компактні моделі, розраховані на 300 кг, обладнання для перевезення вантажів вагою 1-2 тонни та візки, які дозволяють перевозити 2,5-3 тонни.
  2. Комплектація – обирати варто рохли з інноваційною гідравлікою.
  3. Покриття роликів.
  4. Довжина та ширина вил. Бувають стандартні та видовжені модифікації – обирати потрібно зважаючи на характеристики вантажів та площу складу.

Після придбання потрібно ретельно вивчити інструкцію та експлуатувати і зберігати техніку відповідно до рекомендацій, які там вказані.