Стереотипи про заможних людей, в які вам потрібно перестати вірити

Протягом всієї історії людства у людей формувалися стереотипи про багатих і успішних особистостей. Психологи вважають, що якщо ви хочете теж стати багатими, вам потрібно відмовитися від віри в ці кліше, інформує gazetapo.lviv.ua.

Багаті батьки — значить багаті і діти

Це не завжди так. Як показує історія, діти можуть все втратити. Пов'язано це часто з тим, що вони народжуються без певної потреби у важкій праці, тому розслабляються. Коли приходить час працювати, іноді навичок не вистачає для того, щоб утримати справу на плаву. Це означає, що далеко не всі багаті люди є спадкоємцями батьківського капіталу. Деяким доводиться працювати все життя, щоб потрапити до списку мільярдерів.

Багаті мало працюють

Це найчистішої води міф, в який вірить величезна кількість людей. Фільми і книги показують нам багатих людей як володарів великої кількості вільного часу, але це не так. Багаті люди змушені багато працювати, щоб не втратити те, що у них є. Їх головна відмінність від нас з вами в тому, що вони не дозволяють собі просиджувати без діла.

Багаті залишаються багатими

Це дуже поширений міф, який з'явився немов на порожньому місці. Виявляється, чим багатша людина, тим складніше їй зберегти свої статки. Проблема в тому, що за всім часом не встежити, тому з'являються фінансові дірки. Проте, фінансові експерти і консультанти часом вирішують ці негаразди ще на зародковій стадії.

Багаті люди обманщики і злодії

Так, деякі можуть приховувати свої податки, але в більшості випадків їм нема чого це робити, оскільки їм не потрібно ця чорна пляма в своєму резюме. Вони намагаються заробляти чесно. Більшість мультимільярдерів планети не мають навіть штрафів за неправильне паркування. Це люди, чисті перед законом і мораллю.

Багаті люди закінчують найкращі університети світу

Це відбувається не завжди. Так, освіта відіграє величезну роль, але набагато важливіше те, як людина розвивається після закінчення вищого навчального закладу. Найбагатші люди постійно вчаться і постійно щось вивчають.

Заможні люди — жадібні

Це не так. Так, є ті, хто надмірно економний, але це не жадібність, а здоровий глузд. Багато хто помилково вважає, що багаті люди "чахнуть над своїм златом", однак, серед них величезна кількість меценатів, видатних благодійників.

Джерело