Фото: defence-ua com Компанії діяли як таємні закупівельні організації
Компанії в Ірані та Гонконзі, проти яких ввели обмеження, діяли як закупівельні організації, зазначили в американському мінфіні.
США запровадили в п’ятницю, 2 лютого, нові санкції проти мережі компаній, що помагали Ірану у виробництві «шахедів». Про це повідомляє міністерство фінансів США.
Управління з контролю за іноземними активами мінфіну США (OFAC) наклало санкції на ключову мережу закупівель великих постачальників матеріалів і чутливих технологій для іранських програм балістичних ракет і безпілотних літальних апаратів, зокрема на ці дрони.
Компанії в Ірані та Гонконзі, проти яких ввели санкції, діяли як таємні закупівельні організації.
Заступник міністра фінансів по боротьбі з тероризмом і фінансовою розвідкою Брайан Нельсон заявив, що тривале поширення Іраном своїх передових звичайних озброєнь, включно з дронами й ракетами, націленими на солдатів США, залишається серйозною загрозою стабільності регіону.
У мінфіні уточнили, що обмеження введені проти:
- компанії FYIT із Гонконгу;
- компанії Duling Technology з Гонконгу;
- компанії Advantage Trading з Гонконгу;
- компанії NSMI з Ірану;
- компанії COPC із Гонконгу.
Нагадаємо, що в листопаді 2023 року США оголосили про запровадження нового пакету санкцій проти двох десятків фізичних осіб і організацій в Ірані та інших країнах, які забезпечували фінансовий прибуток іранського режиму.
Крім того, міністерство фінансів США ввело санкції проти низки компаній з Ірану, Китаю, Росії й Туреччини, які сприяли контрабанді компонентів для виробництва іранських літаків і безпілотників.
Залиште відповідь