Спить у печерах і ходить босяком: американець прожив у лісі понад 25 років

Мік Додж, якого часто називають «босоногим сенсеєм» або «босоногим кочівником», став відомим, коли National Geographic випустив у ефір «Легенду про Міка Доджа», інформує Ukr.Media.

Документальний серіал розповідає про те, як колишній морський піхотинець, який став відлюдником, живе в лісовій глушині штату Вашингтон. Глядачі з цікавістю спостерігали за унікальним способом життя людини, яка покинула сучасний світ більше 25 років тому.

Простежимо основні етапи його життя:

Дитинство і юність

Мік народився 29 серпня 1951 року у Вашингтоні. Там він провів дитинство з бабусею і дідусем. Дід Доджа був лісорубом, і прагнув передати своєму онуку глибокі сімейні знання про землю і навички виживання в дикій природі. Він жив філософією, згідно з якою кожен день — це нова пригода.

«Моя сім'я протягом сотень років вдосконалювала мистецтво відходу від цивілізації», — пояснює Мік Додж.

Ставши підлітком, він багато подорожував по країні зі своїм батьком-морським піхотинцем Рональдом Доджем. Навчався Мік на базі морської піхоти США на Окінаві, в Японії. Там же він закінчив середню школу Кубасакі, навчався бойовим мистецтвам і прийняв багато буддійських принципів, які зробили свій вклад у його унікальний спосіб життя.

Служба

Мік пішов по стопах батька і 6 років служив у лавах морських піхотинців. Після служби в армії ветеран В'єтнаму деякий час подорожував по країнах Південно-Східної Азії.

Становлення

Минали роки, і Мік Додж все більше розчаровувався в повсякденній рутині і сучасному суспільстві. І він пішов у ліс, відмовившись від усіх зручностей цивілізації. Як і будь-який інший лісовий житель, він спить у печерах, на деревах або в заростях. А їсть тільки те, що йому вдається добути.

Ходьба босяком

Мік давно відмовився від взуття. Він упевнений, що енергія природи приходить до нього через нічим не захищену стопу. За довгі роки життя в лісі Мік Додж заробив безліч прізвиськ, наприклад, «босоногий сенсей», «Форрест Гамп Середзем'я» і «босоногий кочівник».

Однак, Мік не одинак, який не має контакту із зовнішнім світом. Він регулярно веде групові заняття з фітнесу на основі своєї програми EarthGym, і має безліч послідовників по всьому світу.

Джерело