Смак та свіжість збережуться надовго: як досвідчені господині заморожують м’яту та мелісу

Пряні трави є незамінним компонентом багатьох напоїв, особливо трав'яних чаїв. Однак їх сезонність часто обмежує можливість насолоджуватися свіжим ароматом та смаком протягом усього року, інформує Ukr.Media.

Існує безліч способів збереження пряних трав, але не всі вони дозволяють зберегти їх вихідний смак та аромат. У цій публікації ми розглянемо перевірений метод заморожування пряних трав, завдяки якому можна надовго зберегти їх смак та свіжість.

По-перше, для заморожування слід використовувати молоді гілочки з квітконосами добре просушених м'яти та меліси. Це забезпечує максимальну концентрацію ароматичних олій та смакових компонентів.

По-друге, підготовлені трави необхідно щільно утрамбувати у пластикові соусники об'ємом 30 мл. Такий об'єм ідеально підходить для заварювання чаю.

По-третє, заповнені соусники слід скласти в пакет або пакети для додаткового захисту від холоду та можливих запахів у морозильній камері.

По-четверте, зберігати підготовлені трави потрібно у морозильній камері. Це дозволяє зберегти їхню свіжість і аромат протягом тривалого часу.

По-п'яте, під час використання заморожених трав нема потреби в їхньому попередньому розморожуванні. Їх можна діставати безпосередньо з морозилки та одразу ж класти в чайник для заварювання.

Даний спосіб заморожування пряних трав є ефективним методом збереження їхньої свіжості, аромату та корисних властивостей. За умови хорошого просушування трав перед заморожуванням, вони не тільки зберігають свої смакові якості, але й виглядають як свіжі, що робить процес заварювання чаю ще приємнішим. Спробуйте цей спосіб, і ви зможете насолодитися ароматним чаєм зі свіжих трав навіть холодною зимою.

Джерело