Швидкомонтовані будівлі: сучасний підхід до запуску бізнесу

Бажаючи розпочати або розширити бізнес в різних галузях, включаючи виробництво, торгівлю, освіту, спорт та інше, перше, про що слід подбати – оренда або будівництво будівлі. Враховуючи значні постійні витрати на орендну плату і високу вартість капітального будівництва, оптимальним варіантом стануть споруди, що швидко зводяться — швидкомонтовані будівлі.

Процес зведення об’єкта великої площі від 1000 кв.м. зазвичай займає від 6 місяців, а вартість буде набагато нижчою, ніж у випадку з традиційними цегляними або панельними спорудами. При цьому ШМБ не менш функціональні, ніж останні: можна створити зручне планування та підвести всі необхідні комунікації, щоб організувати робочі процеси для персоналу та комфорт для відвідувачів. Для одержання згаданих переваг доцільно замовляти проєктування та монтаж у надійних підрядників. Так, швидкомонтовані будівлі надійні, стійкі до зовнішніх впливів, відрізняються високою пожежною безпекою. Вагомий плюс – тривалий термін служби, що становить у середньому 30 років.

Специфіка будівництва ШМБ на металокаркасі для промислових або комерційних приміщень

Попри те, що для зведення потрібен фундамент, він не повинен бути настільки глибоким, як для капітальних будівель, адже полегшена конструкція не має високих навантажень. Як основу використовується каркас із міцного, стійкого до корозії металу — двотаврові металеві балки. Для облаштування стін та покрівлі використовуються сендвіч панелі з PIR/PUR наповнювачем.

Метод каркасного будівництва дозволяє реалізувати проєкти різної складності та масштабів, від одноповерхових виробничих будівель, складських комплексів до просторих торгово-розважальних комплексів на кілька поверхів. Можна створити оригінальний дизайн, привабливий для відвідувачів як у плані конфігурації, так і колірних рішень, способів скління, і вдало вписати споруду в навколишнє міське середовище.

Які експлуатаційні характеристики притаманні швидкомонтованим будівлям?

ШМБ вигідні не тільки з-за невеликих фінансових і тимчасових витрат за будівництво, також їм притаманні такі переваги:

  • Придатність для використання у будь-яку пору року. Так, можна звести склад для зберігання товарно-матеріальних цінностей без опалювальної системи або заклади, як, наприклад лабораторія виробничого комплексу, що обігрівається.
  • Економічність в опаленні. Сендвіч-панелі добре зберігають тепло, тому витрати на опалення не вдарять по бюджету.
  • Хороша звукоізоляція – у закладі буде приємна ситуація без сторонніх шумів.
  • Можливість простого та швидкого перепланування або розширення об’єкта.
  • Простий ремонт. Якщо один з елементів з тих чи інших причин отримав пошкодження, його можна легко замінити новим.
  • Мобільність будівництва. При необхідності будівлю можна розібрати та перевезти на нове місце за допомогою вантажного транспорту, а потім заново змонтувати на підготовленому фундаменті.

Будівництво об’єктів, що швидко монтуються, має швидкий термін окупності й надалі приносять прибуток своєму власнику, не вимагаючи великих вкладень в обслуговування.