Що робити, якщо у вашого партнера є свої особисті заощадження, про які він не розповідає

Прагнення збирати гроші потай від свого постійного партнера фахівці називають фінансовою невірністю, інформує gazetapo.lviv.ua.

Погодьтеся: неприємно дізнаватися про те, що у вашої другої половинки є власні заощадження.

Як же бути, якщо ви опинилися в подібній ситуації?

Почніть з обговорення

Насамперед вам слід поговорити з партнером. Важливо, щоб бесіда протікала в спокійному і доброзичливому руслі.

Розмова потрібна для того, щоб з'ясувати причини, через які ваш супутник або супутниця приховує свої накопичення. З'ясуйте, що викликає в них побоювання або насторожує.

У результаті ви зможете зрозуміти, що потрібно змінити у стосунках, щоб усунути цю недовіру. Наприклад, ви можете домовитися обговорювати страхи, що виникають, одразу ж після їх виникнення.

Встановіть правила ведення спільного бюджету

Необхідно визначити правила щодо спільного бюджету, які будуть прийнятні для вас двох. Ось деякі можливі варіанти:

  • Однакові внески на спільні витрати як з вашого боку, так і з боку вашого партнера. Решту грошей ви можете витрачати на свій розсуд.
  • Фіксована сума на особисті витрати: визначтеся із сумою на тиждень або місяць, яка буде йти на ваші особисті витрати, а залишок відправляйте в загальну скарбничку.
  • Ви також можете вносити гроші на загальний рахунок виходячи з розміру своїх доходів. Схоже на перший варіант, але внесок у загальний бюджет не буде однаковим.
  • Партнери також можуть ділити витрати за категоріями. У цьому разі спільний рахунок і зовсім не потрібен, оскільки чоловік, наприклад, може оплачувати продукти й комунальні послуги, а дружина — транспорт та розваги.
  • Джерело