На жаль, часто буває так, що з часом заготівлі на зиму починають псуватися. Зазвичай, йдеться про солоні огірки, які стають м'якими, а вода в банках чомусь каламутніє. Виною тому можуть бути неправильно вибрані інгредієнти, адже іноді навіть один компонент може зіпсувати всі зусилля, інформує Ukr.Media.
Сіль
Так, сіль може стати винуватою у помутнінні банок із солоними огірками. Точніше, деякі її види.
Якщо не хочете втратити заготівлі, тоді уникайте використання йодованої або морської солі. Вони мають забагато домішок, які у результаті стають причиною осаду. Краще робіть вибір на користь кухонної чи кам'яної.
Оцтова кислота
Від застосування 70% кислоти потрібно утриматися. Є шанс переплутати дозування, тим самим залишившись без солоних огірків на зиму. Розбавте її водою, а краще скористайтеся 9% оцтом.
Листя
Часто в Мережі можна зустріти рецепти, в яких рекомендується додати в банку до огірків листя дуба, хрону, смородини чи інших рослин. Але потрібно розуміти, що одне листя додається для поліпшення смаку, інше — для того, щоб уникнути активного розвитку бактерій. Тож із цим інгредієнтом варто бути акуратнішими.
Цибуля
Деякі господині люблять додати цибулю при консервації. Але обов'язково потрібно вибирати рослину потрібних сортів. Підійде не кожен. Тим більше зараз на прилавках можна зустріти різновиди на будь-який смак. Для солоних огірків вибирайте цибулю, яка йде на зимове зберігання.
Часник
З цим продуктом теж потрібно бути обережнішими. Як правило, саме через нього огірки з часом мутніють і стають водянистими. Додавайте не більше чотирьох зубчиків на одну трилітрову банку.
Залиште відповідь