Встановлення пластикових вікон вдома чи в офісі – чудова інвестиція у тепле та затишне приміщення. Однак, якщо ви вперше зіштовхуєтеся із вибором надійних та якісних вікон, вам потрібно розібратися у ключових моментах, що впливають на ціну. Саме про це і піде мова у нашому огляді.
Тип склопакета
Склопакетом називають геометричну конструкцію, яка складається із декількох (двох або більше) шибок та дистанційних рамок. Відповідно, склопакети бувають багатокамерними, однокамерними та двокамерними.
Середина камер заповнюється аргоном або осушеним повітрям. Цей фактор впливає на ціну. Камери з аргоном коштують дорожче від конструкцій, заповнених осушеним повітрям, але в свою чергу мають ряд переваг: покращення звуко- та теплоізоляції, захищення від окислення.
Також на вартість впливає вид скла, що застосовується для виготовлення. Наприклад, найчастіше зустрічаються такі варіанти:
- Триплекс. Безпечні та ударостійкі, вони не розсипаються на уламки у разі розбиття (на жаль, це актуально в сучасних умовах).
- Тоновані із сонцезахистом. Якщо ваш будинок, квартира чи офіс розташовані на сонячній стороні, варто звернути увагу на цей варіант.
- Smart скло. Воно здатне змінювати ступінь прозорості залежно від рівня освітленості.
Ви можете замовити вікна у Львові із найкращими видами скла, скориставшись пропозицією «Віконної Фабрики». Тут ви знайдете найкраще поєднання ціни склопакета та якості.
ПВХ-профіль
Не менш важливими компонентом вікон є профіль. Для його виготовлення використовують полівінілхлорид та сталеві вставки для армування. Ці елементи виготовляються з оцинкованої сталі.
Профілі можна класифікувати на три види. Перший це А, де товщина складає 3,0 – 2,8 мм. Другий – В, із товщиною 2,7 – 2,5 мм. Третій вид (С) має товщину 1,5-2 мм. Вартість профілю формується відповідно від його типу та складає 10-15% від загальної ціни віконної конструкції.
Фурнітура та дизайн
Фурнітурою називають механізм, що відповідає за відкривання та закривання віконної конструкції. Найдешевшим варіантом є пластик, дорожчим – алюміній, а найдорожчим вважається комбінація дерева та латуні. Вартість фурнітури складає 15-50% від кінцевої ціни вікна.
Що стосується дизайну, то тут варто згадати про колір профілю. Найдешевшим варіантом є білий. За бажанням можна нанести ламінацію та зробити профіль іншого відтінку (наприклад, досить популярним є варіант «під дерево»). Вибір декору може збільшити вартість віконної конструкції на 20-30%.
Звернувшись до фахівців «Віконної Фабрики», ви можете розраховувати на вигідні ціни, бездоганну якість та рекомендації, як заощадити на встановленні вікон, без шкоди якості.