Що таке правило «12-12-12» у домі та чому так важливо його дотримуватися

Багатьом господиням знайоме, коли нещодавно прибрана квартира за лічені години перетворюється на барахолку. Особливо це актуально для будинку, де живуть маленькі діти. Щоб укотре не отримати від домочадців відмову, нехай навіть німу, на прохання прибрати за собою, можна скористатися цікавим прийомом, який називається "12-12-12". Він дасть змогу довше зберігати чистоту і витрачати менше зусиль на приведення квартири до ладу, інформує Ukr.Media.

Уперше про прийом розповів американець Джошуа Беккер, творець блогу про мінімалізм і автор книги "Менше означає більше. Мінімалізм як шлях до усвідомленого і щасливого життя". Одного разу він запропонував своїм читачам челендж: у домі обрати 12 речей, які потрібно викинути, 12 — пожертвувати, ще 12 — покласти на місце. Цей челендж мав успіх, і багато господинь, особливо у великих сім'ях, активно застосовують нове правило.

Прийом хороший для тих, хто не хоче сильно морочитися з прибиранням, але любить порядок. Його можна використовувати як наодинці, так і залучати дітей і чоловіків, адже всім разом не важко буде загалом зібрати 36 речей. Крім практичної користі, це правило об'єднує і дає змогу родині весело провести вечір, незважаючи на те, що йдеться про прибирання. Формат гри робить процес цікавим.

Правило стосується не тільки всієї оселі, а й окремих елементів. Наприклад, якщо ви ніяк не можете наважитися розібрати шафу, викинувши або віддавши на благодійність непотрібні речі, нове правило "12-12-12" буде в цьому корисним. Те ж саме стосується прибирання балкона, гаража, кухонних антресолей.

Джерело