Що робити, щоб не зруйнувати стосунки

Чи є основою стосунків інтимне життя? Щодо цього думки різняться: Для когось без сексу спільне життя взагалі неможливе, інші на передній план ставлять спільність інтересів. Але беззаперечним є те, що справжнє партнерство обов’язково має передбачати й інтимні стосунки.

Якщо накопичилася перевтома

Не лише фізичні або вікові чинники можуть стати причиною порушення еректильної функції. Часто сексуальне бажання, а відповідно й ерекція зникають через нервову напругу, втому, емоційні перепади. Щоб вирішити цю проблему, можна скористатися препаратами, що пропонує інтернет-магазин https://pharmukraine.org/ua/tadalafil.html, який дбає про забезпечення повноцінного сексуального життя партнерів. Зокрема, ви можете придбати препарати на основі Тадалафілу, які сприятимуть стійкій ерекції. Швидка ефективність (практично до 20 хвилин від часу прийому) та тривала дія (до півтори доби) роблять ці засоби популярними серед чоловіків.

Привабливість – як це?

Буває, партнер є доволі привабливою людиною, а фізичного тяжіння до нього чомусь не виникає. З ним цікаво, надійно, але у ліжку – ну ніякого бажання. Чому так трапляється? Причини можуть бути різними, і найчастіше відсутність бажання виникає через:

  • відчуття того, що партнер є байдужим до тебе;
  • асексуальність одного з партнерів чи навіть обох разом;
  • секс для партнерів є лише формою збереження стосунків та небажання конфліктів.

До речі, навіть такі «відсторонені» інтимні стосунки можуть завершуватися оргазмом. Однак це явище суто фізичне, без жодного емоційного задоволення.

Чим все може закінчитися?

Якщо фізичне тяжіння один до одного зникає, стосунки можуть мати такі наслідки:

  1. Зрада одного з партнерів. Коли секс в кращому випадку є, так би мовити, «механічним», або й взагалі відсутній, підсвідомо починається пошук того, до кого виникне фізичне тяжіння. Звідти й зрада стає зрозумілою й невідворотною.
  2. Виникнення огиди до партнера. Чим меншим є фізичний потяг до партнера, тим більшою стає непримиримість до його можливих помилок, звичок, що дратують…
  3. Відсторонення від партнера. Обидва починають шукати приводи, щоб не перебувати разом: термінова додаткова робота, необхідність піти до лікаря, в спортзал, салон тощо.
  4. Нескінченні образи. Причому, партнери як демонструють власну ображеність, так і шукають привід образити іншого, перекладаючи на нього відповідальність на власне незадоволення.
  5. Рішення про розлучення. Це природний фінал незалежно від того, чи були пройдені попередні етапи.