Різновиди та особливості електрогенератоів

В даний час питання з електропостачанням стоїть так гостро, що без додаткового джерела електроенергії просто не обійтись. Особливо це актуально для власників приватних будинків, а також критичної інфраструктури міста, як-от насосні станції, лікарні та інші. Електрогенератор https://e-altsest.com/ua/elektrogeneratory/ — це один із способів створення автономної електростанції, що працює на рідкому або газоподібному паливі.

Однак, перед тим як купити електрогенератор, потрібно буде вивчити дане обладнання, хоча б мінімально розібратися в різновидах генераторів, їх основних технічних характеристиках і додаткових функціях, які можуть бути корисними в процесі експлуатації.

Різновиди генераторів

В першу чергу всі генератори змінного електричного струму діляться за типом напруги, що генерується. Це може бути однофазна напруга 220 Вольт, або трифазна 380 Вольт. Вибираючи генератор для конкретних умов роботи потрібно визначитися з типом напруги електропостачання. Якщо це приватний будинок, де всі електроприлади розраховані на стандартну мережну напругу України 220 вольт, генератор перебуватиме стаціонарно і використовуватиметься тільки в цьому будинку, то трифазний купувати невигідно. У всіх інших випадках трифазний або універсальний електрогенератор буде ефективним джерелом електроенергії.

По-друге, всі генератори діляться за типом палива:

  • бензинові;
  • дизельні;
  • газові, що працюють на природному газі чи пропані.

Кожен вид має свої переваги та недоліки. Для домашнього використання як резервне джерело електроенергії, з безперервним часом роботи близько 7-8 годин, підійдуть генератори, що працюють на бензині. Вони прості в експлуатації та ремонті, порівняно недорого стоять, працюють не шумно, та мають невеликі габаритні розміри.

Дизельні генератори з водяним охолодженням можуть працювати без виключення більше доби, мають великий моторесурс, потужність, але при цьому їх вартість вища, ніж бензинових моделей.

Генератори, що працюють на газу, зарекомендували себе непогано, проте всі проблеми пов’язані з їх підключенням до газової магістралі, оскільки законно зробити це досить складно. Моделі, що працюють на пропані, вимагають більше місця для зберігання, оскільки обладнані балоном і мають високі вимоги безпеки, пов’язані з вибухонебезпечністю цього обладнання.

Де купити

Купити генератор можна в інтернет-магазині e-altsest.com. Компанія працює з 1991 року й має безліч задоволених клієнтів. Тож якщо вам потрібна насосна станція — заходьте в інтернет-магазин «Альцест», там можна придбати її за вигідною ціною, а також безліч іншої техніки та інструменту.