Речі для дому, на які не варто витрачати гроші

Ваша квартира найнеймовірнішим чином примудряється примагнічувати і накопичувати речі? І навіть для вас самих залишається загадкою, як вони туди потрапляють? Ось вам список непотрібних речей, який допоможе не захаращувати квартиру і жити у вільному від усього зайвого просторі, інформує Ukr.Media.

Магнітики на холодильник

Так, вони здаються милими, коли ми подорожуємо, але в підсумку холодильник, обвішаний ними, перетворюється в агрегатор в стилі хард-рок. Вони створюють непотрібний інформаційний шум і бажання зависнути у холодильника, розглядаючи написи і картинки. Між тим в житті багато набагато важливіших речей.

Чергова кружка

В ідеалі кількості кухлів повинно вистачати на членів сім'ї. Плюс 1-2 для гостей. Всі інші будуть лише займати додатковий простір в шафі. І ви легко можете про них забути до чергового розбирання шафи.

Сервіз

Так, поставити на святковий новорічний стіл тарілки з ялинками і новорічними кулями, безумовно приємно і естетично. В інші дні це виглядає досить дивно. Майже так само, як якби гуляли з лижами і в зимовій шапці влітку.

Пластикові пляшки

Займають багато місця, виглядають зовсім не естетично, та й по бюджету перевищують вартість бака для кулера. Варто один раз вкластися і купити всю систему, як вона окупиться приблизно через місяць-два. А потім — насолода естетикою, звільнення простору і економія бюджету.

Набори пилок для нігтів

Достатньо всього однієї хорошої пилки. Все інше просить невгамовний внутрішній хом'як і колекціонер, якому постійно чогось не вистачає.

Тримачі для дивних предметів

Для фотографій, для кружки, для пакетика з чаєм, для жуйки і т. д. Зізнайтеся чесно, як часто вони дійсно щось тримають? І спробуйте уявити своє життя без них. Щось сильно зміниться?

Скраб для ніг

Річ потрібна. Але його цілком можна замінити скрабом для всього тіла, зменшивши тим самим склад баночок у ванній. Чоловік або бойфренд будуть тільки раді.

Серветка для протирання прикрас

Їх активно продають при покупці біжутерії. А чи часто ви ними протираєте свої сережки або брошки? Їх цілком можна замінити на серветку для сонцезахисних окулярів. Вона завжди йде як безкоштовний додаток до окулярів і футляру.

Закладки для книг

Тут така ж історія, як і в пункті 2. Достатньо всього однієї. Чим більше закладок, тим більше не дочитаних до кінця і забутих книг. А незавершені справи, включаючи книги, лягають в результаті важким вантажем і створюють відчуття, що ви нічого не встигаєте.

Джерело