Плюси у тому, щоб стати домосідом

Напевно, у вас є друг або знайомий, який рідко ходить в кіно, віддаючи перевагу домашнім сеансам. Він не заздрить чиїмось фото з казкового Балі, тихо гуляє парком після роботи. До речі, працює друг теж із дому, та й взагалі, проводить там більшу частину часу. Навіть фітнесом займається у квартирі. Знаєте, вам не потрібно його жаліти, скоріше, запозичити треба звички. Іноді нам усім корисно побути домосідами. І ось які у цьому плюси, інформує Ukr.Media.

Ви можете зрозуміти себе

Якщо ви постійно працюєте, у вас велика кількість ділових зустрічей, переговорів, постійне спілкування з великою кількістю людей, то часто немає часу на себе. Побути вдома хоча б два дні, а краще тиждень, дозволить перезарядити батарейки, зрозуміти, чого давно хочете.

Ви зможете робити те, про що постійно думаєте. І ми не про генеральне прибирання. Наприклад, почитати книгу, яка давно лежить у вас на столі. Почати нарешті писати роман, адже його сюжет уже не дає спокою навіть уві сні. У вас буде час розібрати захаращену шафу з одягом. У процесі, до речі, народжуватимуться нові образи.

Ми вже не говоримо про серіал, який хочеться подивитися не дві серії ввечері, а цілий сезон. Тепер у вас на цей є час. Головне — звільнити дні повністю, не призначати зустрічей, не обіцяти нічого друзям.

У вас буде час приготувати їжу

Погодьтеся, що домашня їжа дуже відрізняється від тієї, що у кафе та ресторанах. Вона чарівним чином виходить смачнішою, та й сама їжа здоровіша. Адже для себе ми вибираємо м'ясо без жилок, смажимо на оливковій олії, а на салат ріжемо овочі дрібно.

У домосіда завжди знайдеться хвилинка приготувати їжу, причому навіть не одну страву, а кілька (якщо велика родина). В іншому разі, навіщо в плиті вбудована духовка?

Ви встигатимете все й одразу

Почали працювати вдома, більше не потрібно їздити в офіс, значить, встигатимете робити відразу кілька справ. У перервах між роботою є час закинути білизну в машинку, протерти пил, полити квіти, навіть погладити кота. Все це без відриву від виробництва.

Ви заощадите гроші

Працюєте з дому або на якийсь час у відпустці перетворилися на домосіда, отже вам не потрібно витрачати гроші на громадський транспорт, бензин (за наявності машини), каву та ресторани. Порахуйте, який цей пристойний рядок бюджету.

Ви зможете розслабитись

Вдома не обов'язково продумувати образ і вбиратися. Можна просто розслабитись, одягнути улюблений домашній комплект зі смішним малюнком. А ще дати відпочити особі та волоссю. Адже робити макіяж і хитромудре укладання теж непотрібно.

Ви приділите більше уваги сім'ї

Не витрачаєте час у пробках, не затримуєтеся на роботі, і вечорами, коли вся родина збереться, можете приділити увагу кожному. Це зміцнює сімейні зв'язки, робить вас згуртованою командою.

Джерело