Павло Баль – бронзовий призер Чемпіонату світу з велоспорту на шосе у гендбайку

Павло Баль (4)

Спортсмен фінішував третім у групових перегонах на 57,8 км у класі H5.

Чемпіонат світу з велоспорту на шосе триває з 22 по 29 вересня у Цюріху (Швейцарія).

Від «срібного» призера, француза Луї Верно, Баль відстав лише на три секунди. Спортсмен фінішував третім у групових перегонах на 57,8 км у класі H5. Його час – 1:40:18. Перемогу в цій дисципліні здобув нідерландець Мітч Валізе.

Напередодні спортсмен зі Львівщини Павло Баль був четвертим в індивідуальній гонці на гендбайку на дистанції 18,8 км, фінішувавши на 13 секунд пізніше від бронзового призера.

Павло Баль є представником львівського регіонального центру «Інваспорт», його тренує Богдан Добранський.

«Вітаємо Павла та його тренера Богдана Добранського. Ще недавно він здобув бронзу Паралімпійських ігор у гендбайку. Ця медаль стала історичною – першою для України у цьому виді спорту. Також Баль є успішним паралижником, в активі якого також є нагороди Чемпіонату та етапів Кубку світу», – стверджує керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хімʼяк.