Якість повітря, яким ми дихаємо щодня, впливає на наше здоров’я та загальний психічний добробут. Крім того, якщо ви або хтось з домівників страждає на алергію або астму, треба купити зволожувач повітря в Україні, щоб захистити легені, опухлі очі й ніс, і не тільки в сезон пилку.
Слід максимально використовувати можливості придбаного товару. Наприклад, взимку, якщо вологість повітря низька, тримайте пристрій увімкненим 24 години на добу. У літні місяці орієнтуйтеся за гігрометром. Вибір зволожувача на сайті інтернет-магазину Ваш Клімат залежить від розмірів приміщення та інших параметрів.
Переваги рішення
Зволожувач підходить для кожного будинку, в якому є проблема надмірно сухого повітря, особливо в зимовий та опалювальний сезон. Даний прилад полегшує дихання, а також впливає на якість сну. Ідеальною умовою є вологість повітря 45-55% влітку та 45-65% взимку.
Навіщо купувати пристрій:
- Зволожені слизові оболонки дихальних шляхів краще затримують бактерії та віруси, які можуть спричинити респіраторні захворювання.
- Варіанти з гарячою парою знищують бактерії та мікроорганізми.
- Моделі невеликі за розміром й можуть бути розміщені практично в будь-якому місці, де поблизу не знаходяться чутливі до вологи об’єкти.
- Більшість зволожувачів мають вбудоване підсвічування, яке може замінити нічник для дітей під час засинання.
- Вони не очищають повітря безпосередньо, але полегшують дихання.
Якщо ви хочете використовувати його переважно вночі, зверніть увагу на максимальний рівень шуму, тихі зволожувачі – ультразвукові.
Важливі параметри
Як обирати пристрій:
- Потужність зволоження. Це ключовий показник, який показує, скільки пари зволожувач може створити максимально. Надається в грамах або мілілітрах на годину активності, і чим більший, тим кращій. Деякі пристрої дозволяють регулювати цю продуктивність.
- Розмір. Габарити пристрою дозволяють розміщувати його на полиці або столі. Розміри тісно пов’язані з резервуаром для води, тому навіть більші моделі з розмірами 10-літрового відра не є винятком.
- Вага – найлегші пристрої не важать і 1 кг. Знову ж таки, вода робить великий внесок у загальну вагу, і якщо пристрій має 8-літровий резервуар, зволожувач може важити в сумі до 10 кілограмів.
- Шумність – зволожувачі відносно тихі, зазвичай можна знайти моделі з рівнем шуму до 25 дБ.
- Споживання енергії. У більшості моделей максимальна потужність 50 Вт, тобто на рівні лампочки. Деякі з них можна навіть під’єднати до комп’ютера або ноутбука за допомогою роз’єму USB.
Зволожувач повинен стояти посеред кімнати. Ніколи не розміщуйте його поруч із предметами, на які може впливати волога. Якщо ви хочете поставити його на дерев’яну полицю, використовуйте ще міцний килимок.