Онлайн-купівля квитків на автобус

Автовокзал давно перестав бути єдиним місцем, де можна вибрати потрібний рейс і купити квиток. У століття глобалізації люди переосмислюють цінність часу і не бажають витрачати його на порожні речі, як-то тривале очікування у великих чергах. Усе стало набагато простіше: купити квитки на автобус можна тепер онлайн. Це займає мінімум часу і може навіть заощадити гроші.

Чому варто купувати квитки на автобус онлайн?

Спочатку купівля квитків за допомогою онлайн-сервісів могла здатися ненадійною. Люди побоювалися користуватися сайтами з продажу квитків на автобус, поїзд або літак. Але прогрес не стоїть на місці й ті, хто хоч раз оформив замовлення просто з комп’ютера або зі смартфона, не бажають більше їздити до кас вокзалів. Онлайн-покупка має безліч плюсів:

 1. Економія часу. Щоб купити квитки на автобус онлайн, потрібно всього кілька хвилин і будь-який гаджет із Wi-Fi.
 2. Економія. Вартість електронного квитка не відрізнятиметься від тієї, що на автостанції. Клієнти просто можуть проаналізувати ціну на різні рейси, порівняти її та обрати найвигідніший варіант. Якщо ж ви живете не в пішій доступності до автовокзалу, то заощадити вдасться ще й на додаткових транспортних витратах.
 3. Доступ до інформації. Касир не може надати вам інформацію про рейси в такому обсязі, в якому б вам хотілося. Онлайн-сервіси в цьому допоможуть, адже там доступні всі потрібні дані (час відправлення і в дорозі, ціна квитка, місце відправлення, тип автобуса тощо), а час ознайомлення з ними — не обмежений.
 4. Замовлення в будь-який час. Онлайн-сервіс доступний цілодобово. Не потрібно підлаштовуватися під когось. Можна навіть посеред ночі купити квиток або ознайомитися з розкладом, не виходячи з дому.
 5. Безпека. Електронний проїзний документ неможливо загубити або пошкодити. Він завжди знаходиться на пошті або в смартфоні. Його можна завантажувати необмежену кількість разів.

Крім усього цього, клієнт завжди може сам встановлювати фільтри і шукати квитки за особистими потребами та уподобаннями. Це допоможе відразу відкинути невідповідні варіанти, щоб не витрачати час на аналіз зайвої інформації.

Як оформляється купівля квитків онлайн?

Отже, купити квиток на автобус онлайн за допомогою спеціального сервісу дуже просто. Усе розроблено таким чином, щоб кожен клієнт міг легко розібратися у функціоналі, і без зайвих проблем за лічені хвилини отримати проїзний документ на пошту. Є простий алгоритм:

 1. Для початку на головній сторінці сайту потрібно вибрати вкладку з потрібним типом транспорту. У цьому випадку це автобуси.
 2. Далі варто вказати напрямок (міста відправлення і прибуття).
 3. Поруч розміщено календар. На ньому зручно вибрати дату відправлення і, якщо потрібно, прибуття. Вказуєте кількість пасажирів і вік (дорослий або діти). Зі списку запропонованих рейсів вибираєте відповідний. Можете скористатися фільтрами ціни та часу.
 4. Відповідальна частина — заповнення особистих даних. Знадобиться ім’я, прізвище, актуальний номер телефону та адреса електронної пошти.
 5. Наступний крок — вибір місця. Можна вибрати місце на свій смак: біля вікна, проходу, ближче до водія або наприкінці салону, якщо не передбачено вільного розсадження.
 6. Потрібно оплатити квиток за допомогою банківської картки. Готово!

Після успішної транзакції проїзний документ надійде на вказану електронну пошту. Його можна завантажити і просто показати зі смартфона провіднику перед посадкою.

Як користуватися електронним квитком?

На початку появи електронних квитків люди з побоюванням користувалися онлайн-покупками, часто думаючи, що це ненадійно, а електронні квитки іноді вважали фейковими.  Насправді це такий самий офіційний проїзний документ, як і виданий у касі автовокзалу. У ньому вказані всі дані пасажира, перевізника. Він дає право пересування за обраним напрямком.

Купуючи квитки на автобус онлайн, не потрібно турбуватися про їх роздрукування. У купівлі онлайн немає нічого небезпечного. Це сучасний спосіб заощадити час, гроші та нерви, не чекаючи в чергах і не добираючись до місця купівлі особистим або громадським транспортом. Варто лише раз спробувати й інші способи перестануть для вас бути актуальними.