Начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрівся з генеральним директором компанії Fresenius та директором фонду Medical Intervention Team.
Благодійники з Німеччини допомагають медичним закладам та військовим частинам гуманітарною допомогою.
«Дякую величезне за допомогу, для нас вона вкрай важлива. Адже кількість поранених, які її потребують лише зростає»,- зазначив очільник області.
Як розповіли гості, які зараз відвідують Львівщину, з початку війни вже відправили понад 150 авто з важливими медичними матеріалами на загальну суму приблизно 10 млн євро. Йдеться про важливі ін’єкції, антибіотики тощо.
Десятки сімей у Німеччині підтримують цей проект. Гуманітарний вантаж передали у військові частини на передову і лікарні м. Запоріжжя, Дніпра, Києва, Краматорська, Херсону, Одеси, Вінниці, Донецької області, Харківської області, Миколаєва і області.
Medical Intervention Team співпрацює з благодійними фондами «3 повною довірою», «Сильні з Україною», «Фонд Козицького», численними волонтерами, які доставляють медикаменти на передову.
Зокрема, що стосується Львівщини, то впродовж 2022-2023 років Львівський обласний госпітал ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи отримав благодійну допомогу у вигляді інфузійних розчинів, антибіотиків, перев’язувального матеріалу, предметів догляду за хворими, наркозного апарату Драгер, апарату ШВЛ Драгер, операційного обладнання, медичних меблів. А також апарат для гострого діалізу та розхідники до нього на суму майже пів мільйона грн.
Львівський перинатальний центр — вкрай необхідні лікарські засоби та сучасний інкубатор закритого типу для довготривалого виходжування новонароджених з екстремально малою масою тіла, апарат ультразвукової діагностики та ще два інкубатори Drager. А КНП ЛОР «КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ МЕДИЦИНИ» — апарат ШВЛ, інфузійні розчини та розхідні матеріали.
«Ми працюємо далі і кожного тижня продовжуватимемо відправляти допомогу. Для нас важливо, що ми маємо контакт з медиками тут на місці, до них ми маємо величезну довіру», — розповіли представники Фонду.
В межах візиту благодійники також відвідають низку медзакладів та вшанують полеглих воїнів на Личакові.
«Ми дуже радіємо, що можемо приїжджати сюди і в такий спосіб бути дотичними до перемоги. Ми захоплюємось великою стійкістю і енергією українців у захисті своєї Батьківщини», — додали благодійники.
Присутні обговорили актуальні потреби, серед яких протезування, адаптація воїнів після повернення з фронту, питання мобілізації, інвестицій та логістики.
Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації
Залиште відповідь