Німецькі баштові крани

Баштові крани німецького виробництва відрізняються високою якістю та мають популярність у всьому світі. Однак коштують вони дуже дорого, тому багато хто воліє брати їх в оренду.

Найбільш популярний німецький баштовий кран випускає компанія Liebherr. Існують інші менш відомі виробники, наприклад, Wilbert.

Крани Wilbert

Ця німецька компанія випускає як моделі з великою вантажопідйомністю, які призначені для роботи на масштабних об’єктах, так і моделі з вантажопідйомністю 6-8 тонн для міського будівництва.

У порівнянні з Liebherr крани Wilbert менш відомі, проте досить надійні і якісні.

Крани Liebherr

Liebherr – компанія, заснована у 1949 році. Зараз бренд є одним із найбільших виробників будівельної техніки у світі та одним з провідних постачальників обладнання.

У каталозі компанії є великий асортимент різних моделей кранів як для виконання простих завдань, так і для будівництва потужних споруд.

Компанія випускає крани малої вантажопідйомності для перенесення невеликої кількості будматеріалів, так і моделі, здатні працювати з вантажами від 20 тонн і більше.

Крани Liebherr застосовуються у міському та приватному будівництві, а також для зведення виробничих об’єктів (атомні станції, заводи, мости тощо).

Відмінності баштового крана від автокрана

Відмінності баштового крана від автокрана виглядають так:

  • Баштовий кран часто зустрічається на забудовах, з його допомогою переносять різні вантажі.
  • Автокран є вантажівкою і підйомним краном. Також за допомогою автокранів монтують баштові крани.
  • По вантажопідйомності ці види спецтехніки також різняться. Баштові крани піднімають до 50 тонн, деякі моделі здатні працювати з вантажами до 100 т.
  • Автокрани можуть піднімати мінімум 16 тонн, максимум 500 т. Деякі моделі транспортують до 1000-1600 т.
  • Баштовий кран доставляють у розібраному стані, його потрібно збирати. Автокран же їде сам.
  • Оренда баштового крана дорожча за оренду автокрана.
  • Однак баштові крани працюють на більшій висоті, тому вибирати техніку потрібно, виходячи саме з цього параметра. Для будівництва висотних об’єктів автокран не підійде.

Виділити якийсь один тип спецтехніки складно, адже автокрани і баштові крани однаково хороші. Підбирати техніку потрібно, виходячи із завдання, що стоїть перед вами. Щоб визначитися з моделлю крана, краще звернутися до надійних і досвідчених фахівців з цієї сфери.