Ніхто не підозрював, що в полуниці стільки комах, поки не побачили лайфхак, як потрібно її мити

Дівчина показала, які істоти живуть в полуниці і як від них позбутися. Але тепер навряд чи хтось захоче брати ягоди в руки, інформує Ukr.Media.

Навіть покупна полуниця не обходиться без комах, які хочуть нею поласувати не менше, ніж ми з вами. Компанії, що займаються вирощуванням ягід, роблять все можливе, щоб знизити ймовірність зустріти якогось жучка в коробці. Але навіть хімікати не можуть захистити плоди на 100%.

Жінка розповіла, як зробити так, щоб насолоджуватися полуницею, не турбуючись, що ви з'їли чогось зайвого.

Лайфхак найпростіший. Перш ніж їсти тільки що куплену полуницю, візьміть ємність, налийте в неї холодну воду, насипте туди солі і все перемішайте. Після цього ягоди можна перекласти в розчин. Через деякий час на ягодах можна буде побачити крихітних білих черв'яків. Істоти що виповзли на поверхню полуниці — це личинки плодової мухи, яка харчується соком рослин, а заодно відкладає в плодах своє потомство.

Користувачі соцмережі перевірили пораду і тепер незадоволені, адже, схоже, навряд чи вони коли-небудь наважаться знову взяти в руки ягоди. Втім, знайшлися і ті, хто зовсім не проти заодно перекусити і личинкою — білка більше. "Зміцнення імунної системи", — написав один з них.

  • "Я ніколи-ніколи в житті більше не буду їсти полуницю"
  • "Я завжди так любила полуницю… до сьогодні"

Джерело