Неочевидні звички, які зруйнують вашу кар’єру

Що взагалі може нашкодити кар'єрі з наших повсякденних звичок, крім ліні, запізнень і недотримання дедлайнів? Виявилося, що навіть манера спілкування з колегами може зіграти злий жарт, інформує gazetapo.lviv.ua.

Плітки про начальство

Слід завжди тримати в голові, що плітки про начальство ніколи не залишаться непоміченими.

У образливих і несправедливих ситуаціях або ж після нарад з начальством, на яких вас відзначили як не найкращого співробітника, цілком природно обговорити це з колегою-другом. Однак слід завжди тримати в голові, що плітки про начальство ніколи не залишаться непоміченими. Ваш грізний і обурений шепіт (або навіть крики) обов'язково дійдуть до чужого вуха. А значить, і керівництво дізнається, що ви його критикували. Такий розвиток подій загрожує крахом навіть успішної кар'єри. А ще у жодному разі не варто пліткувати і обговорювати начальників в листуванні — така інформація миттєво стає надбанням громадськості.

Недотримання рамок в діловому листуванні

Використання зменшувально-пестливих приставок в словах, ненормативна лексика або ж звичайні смайлики — все це слід залишити для особистого спілкування, аж ніяк не для ділового листування. Психологи підкреслюють: використання в робочих листах емодзі не покаже вас добродушною і товариською колегою, але може змусити засумніватися партнерів в серйозності намірів вашої компанії. Для ділових людей зловживання смайликами — ознака фамільярності і відкритої неповаги.

Флірт з колегами

У багатьох компаніях службові романи і флірт між колегами суворо заборонені.

Згубна звичка, яка легко може зруйнувати кар'єру. Деякі часто плутають дружелюбність і флірт, переступаючи межу дозволеного. У багатьох компаніях таке тісне спілкування між колегами — заборонено. Воно і зрозуміло чому. Люди будуть постійно витати в хмарах, розпускати плітки, фліртувати або ж з'ясовувати стосунки замість продуктивного вирішення робочих питань. Флірт і службові романи обов'язково викличуть негативне ставлення до вас керівництва, а ще це вкрай непрофесійно.

Трудоголізм

Неймовірно, але факт! Психологами і великою кількістю опитаних працівників доведено, що надмірний трудоголізм і постійна робота лише негативно позначаться на кар'єрі. Обумовлено це в першу чергу банальним вигоранням. До того ж, працюючи практично постійно, ви будете позбавляти себе і свій мозок необхідного відпочинку і можливості перемикання завдань. Звідси вже почнуться проблеми з креативністю і збереженням корисних навичок. Тому що ви, немов робот, станете вирішувати питання на автоматі.

Сарказм в спілкуванні з колегами або в листуванні

Використовуючи сарказм в спілкуванні або діловому листуванні, ви ніби підносите себе над співрозмовником.

Сарказм може бути доречний в спілкуванні з друзями або родичами, але ніяк не з колегами. Використовуючи сарказм в спілкуванні, ви ніби підносите себе над співрозмовником. Кому таке сподобається? А якщо вдаватися до жартів в діловому листуванні, намагаючись розрядити обстановку, є ризик образити колегу. Наприклад, людина може просто не брати до уваги в ваших словах сарказму і прийняти докір на свій рахунок. А це вже загрожує міжособистісним конфліктом.

Зловживання алкоголем на корпоративах

Те, як ви себе вели бувши п'яним, обов'язково залишиться в пам'яті колег по відділу або навіть вищого керівництва.

Корпоративи — це прекрасно. Допомагають не тільки розслабитися і відпочити, але і зміцнити відносини з колегами або зовсім з ними познайомитися, якщо в компанії багато працівників. Однак варто пам'ятати, що алкоголь — смачний, але підступний. Ваша поведінка під чаркою обов'язково залишиться в пам'яті колег або навіть вищого керівництва, якщо зовсім не пощастить. Що може досить сильно відбитися на вашій кар'єрі.

Джерело