Наречена була в жаху, коли під час першого весільного танцю виявила трьох п’явок під сукнею

Весілля далеко не завжди проходять без різних інцидентів, але ця наречена з Квінсленда (Австралія) зіткнулася з зовсім вже дивною неприємністю, інформує Ukr.Media.

Мадлен Уайз вийшла на танцмайданчик, щоб станцювати свій перший танець з нареченим Джейденом, але тут відразу кілька гостей помітили, що по нозі нареченої стікає цівка крові. Танець довелося перервати, і Мадлен спочатку вирішила, що весільний стрес призвів до того, що у неї раніше терміну почалися місячні. Однак, коли поділ сукні підняли, з'ясувалося, що до ноги жінки присмокталися три п'явки. Схоже, вони дісталися до нареченої під час фотосесії, коли Мадлен і Джейден ходили по траві навколо сільського маєтку, де проходило свято. Втім, весілля якщо і затьмарилося п'явочною бідою, то несильно. Кровососів зняли з ноги нареченої, дамі зробили перев'язку, і торжество продовжилося.

Але якщо сама Мадлен досить холоднокровно поставилася до події, то користувачі соцмереж, які дізналися про весільну подію, чимало налякалися. Багато людей заявили, що у них з'явилася ще одна страшна причина ніколи не їздити до Австралії.

Джерело