Найпопулярніші види чоловічих шкарпеток

Шкарпетки навряд чи можна назвати основним елементом гардеробу, таким же, як штани, кросівки та верхній одяг. Найчастіше на них практично не акцентують увагу. Однак якщо вибрати пару, яка не поєднується з вашим чином, це відразу буде помітно оточуючим. Не варто також забувати про можливий дискомфорт. Нижче розглянемо найпоширеніші види чоловічих шкарпеток. Купити жіночі та чоловічі шкарпетки оптом можна у інтернет-магазині Takstile.

Короткі чоловічі шкарпетки

Йдеться про шкарпетки з довжиною до щиколотки. Вони підходять для тренувань та спортивної діяльності, прогулянок пішки, відмінно поєднуються з кросівками чи черевиками.

Такий тип шкарпеток більше відомий як спортивний, оскільки часто надягають саме на тренування. Для решти випадків підійдуть моделі завдовжки чверть або короткі повсякденні.

Шкарпетки 1/4

Вони мають різні назви, але якщо брати за основу саме довжину, то йдеться про шкарпетки, що закінчуються вище щиколотки, але не перевищують середину гомілки. Таким чином, вони коротші, ніж звичайні чергові моделі. Вищеописані шкарпетки ідеально гармонують із вуличними образами.

Чергові шкарпетки

Найпопулярніший та найпоширеніший варіант, який одягають з будь-яким одягом, починаючи від джинсів і закінчуючи шортами. Саме ці шкарпетки ми носимо найчастіше. Вони є універсальними, хоча у деяких випадках їх краще заміняти короткими чи довшими.

Це та сама модель, яка першою спадає нам на думку, коли хтось говорить про шкарпетки. Їхня довжина не перевищує середину гомілки. Вони виготовляються з різних матеріалів, доступні у будь-яких відтінках.

Гольфи

Саме ця модель чоловічих шкарпеток є найдовшою – перевершити її за висотою можуть лише панчохи. Їх надягають під ділові чи ошатні костюми, тому що вони чудово тримаються на ногах і точно не сповзуть. Гольфи чудово поєднуються не лише з діловими костюмами, а й зимовими чоботями – у такому разі краще придивитися до вовняних моделей.

Гольфи носять не дуже часто. Їхня вартість вища в порівнянні з ціною стандартних чергових моделей, так як для виготовлення гольфів використовується більш дорога пряжа:

  • Шовк.
  • Кашемір.
  • Тонка мериносова шерсть і таке інше.

Також гольфи мають різну конструкцію. Наприклад, зимовий варіант іноді доповнюють махровою стопою. Більше того, вони можуть бути досить тонкими, так і вкрай товстими.

Перед тим як одягнути ту чи іншу модель, подумайте про те, з яким одягом вона поєднуватиметься і для яких цілей використовуватися.