Найменші країни світу: рай для інтровертів

Напевно ці країни — справжній рай для інтровертів, адже там живе настільки невелика кількість людей, що можна відчути себе, як у мертвому місті, інформує Ukr.Media.

Отже, як же називаються найменші країни світу?

Мальдіви

Острівна країна Мальдівська Республіка розташована в Індійському океані та за площею є найменшою Азіатською країною. Площа країни 298 кв. км. з кількістю населення 396 тисяч. У столиці країни — Мале — живе дві третини жителів.

Раніше країна розвивалася завдяки експорту сушеного тунця, молюсків каурі та кокосових тросів, зараз головний дохід приносить туризм.

Ліхтенштейн

Ця держава не має виходів до моря. Площа країни 160.4 кв. кілометра. Ліхтенштейн межує зі Швейцарією та Австрією і є однією з найбільш багатих держав. Тут зареєстровано більше компаній, ніж жителів.

Ватикан

Ватикан — закрите місто-держава, розташоване в одному з районів Риму і займає площу 44 га. Воно було засноване в 1929 році та управляється Папою Римським.

Ватикан може похвалитися найкрасивішими в світі будівлями — Сикстинська капела, Собор Святого Петра, резиденція Папи — Апостольський палац. Крім того, половину території країни займають Ватиканські сади. Офіційними громадянами Ватикану є приблизно 800 осіб, а кілька тисяч італійців щодня їздять сюди на роботу.

Федерація Сент-Кітс і Невіс

Держава знаходиться на двох островах площею 261 кв. км. Це були перші острови заселені європейцями. Головне джерело доходу, звичайно ж, туризм, але тут розвинені сільське господарство та офшорна банківська справа.

Маршаллові острова

Маршаллові Острови — це білий пісок, синє небо і маленькі райські острівці. Це держава в центрі Тихого океану складається в основному з коралових островів. Площа країни — 181 кв. кілометр, населення 62 тисячі. У 1986 році острови здобули незалежність від США, але досі лише допомога Америки допомагає їм «триматися на плаву». Країна не має природних ресурсів та імпорт товарів набагато перевищує експорт.

Сан-Маріно

Сан-Маріно займає площу 61 кв. кілометр і найменше населення з країн-членів Європейської ради. Це найстаріша незалежна країна у світі, вона була заснована 3 вересня 301 року. Крім того Сан-Маріно є однією з найбагатших країн у світі, у неї доходи перевищують витрати.

Тувалу

Тувалу розташована на півдні Тихого океану і займає площу 26 кв. кілометрів. До складу країни також входять кілька коралових островів. Раніше ці острови належали Британській короні та іменувалися Островами Елліс. Тувалу отримали незалежність від англійців у 1978 році. Населення країни — 10.5 тис. осіб. Через відсутність природних ресурсів Тувалу доводиться жити за рахунок допомоги інших країн.

Джерело