На перший погляд в цих фотографіях нема нічого незвичайного, але вони приховують страшні історії

Можна придумати безліч версій з приводу того, що саме відобразив в момент зйомки фотограф. Але реальність все одно виявиться страшнішою, і ці п'ять історій — яскраві тому приклади, інформує Ukr.Media.

Як живі

На цьому знімку ми бачимо чоловіка і жінку, які сфотографувалися з дочкою. Справа відбувається в кінці XIX століття. На перший погляд, в кадрі немає нічого незвичайного. Але придивіться до дівчинки: насправді вона мертва. Фото зроблено в жанрі post mortem, вельми популярному в той час. Люди безпосередньо перед похоронами наймали фотографів, щоб зробити з близькими останнє фото на пам'ять. А ті за допомогою різних хитрощів змушували їх рідних виглядати в кадрі живіше всіх живих.

За мить до

Волосся на головах цих людей не роздуті вітром. Насправді вони наелектризовані, адже всього через пару секунд прямо в місце зйомки вдарить блискавка. Фото зроблено в 1975 році на вершині скелі Моро в Національному парку "Секвойя" в Каліфорнії. У кадрі брати Майкл і Шон Маккуїкен, яких знімає їх сестра Мері. У живих залишився тільки 18-річний Майкл (той, що праворуч).

Гірше, ніж воно

У кадрі усміхнений клоун, яких в США так люблять запрошувати на дитячі свята. Але фотограф не знав, що насправді знімає серійного маніяка, який викрав, зґвалтував і вбив 33 молодих хлопців. Його звали Джон Уейн Гейсі, і в 1970 роках він не тільки розважав гостей на днях народженнях, але і душив жертв в штаті Іллінойс. Клоуна-вбивцю шукали шість років, і в 1978 році йому за вироком суду зробили смертельну ін'єкцію.

Останні дні

13 листопада 1985 року в Колумбії відбулося виверження вулкана Невадо-дель-Руїс. В результаті утворилися грязьові потоки, які обрушилися на місто Армеро. Жертвами катастрофи стали близько 25 тисяч осіб. Але хтось помирав миттєво, а комусь була уготована інша доля. 13-річна Омайра Санчес застрягла в уламках будівлі. Вона три дні простояла по горло у воді на очах у безсилих очевидців. Врятувати її так і не вдалося. І цей знімок став символом боротьби зі стихією, байдужості влади і людської сили духу.

Смертельна Опіка

У 1876 році 27-річна француженка Бланш Монньє вирішила одружитися, але наречений припав не до смаку її матері. Щоб весілля точно не відбулося, жінка вдалася до крайніх заходів: замкнула дочку в крихітній кімнаті на горищі їхнього будинку і протримала там 25 років. Коли в'язня врятували, її мати заарештували, але Монньє померла через 15 днів. Брат Бланш, який знав про все, був визнаний неосудним. А сама героїня знімка незабаром потрапила в психлікарню і померла в 1913 році.

Джерело