Цьогоріч Форум відбувається вже вдруге.
Цими днями, 7-8 серпня, за ініціативи департаменту фінансів облдержадміністрації, фінансової та організаційної підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) триває форум фахівців місцевих фінансових органів Львівщини «Пріоритет соціальних виплат на дітей та молодь у бюджетному процесі 2025: гармонізація потреб та фінансового потенціалу громад». Започаткували Форум торік, тож цьогоріч його проводять вже вдруге.
Форум проводять в межах реалізації проєкту «Інтегровані соціальні послуги для дітей та їх сімей, постраждалих від конфлікту», який фінансує Німецький банк з розвитку KfW з метою розширення компетентностей фахівців з фінансів громад Львівської області в управлінні публічними фінансами, спрямованому на створення сприятливого середовища для розвитку дітей та молоді в громаді.
Привітав учасників Форуму заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.
«Сподіваюсь, всі учасники форуму, фахівці з управління публічними фінансами області, розширять свою компетентність, обміняються позитивними практиками, поділяться результативними проєктами, які зможуть використовувати та запроваджувати в щоденну практичну роботу», – зазначив Іван Собко.
До вітального слова також долучилася керівниця Львівського регіонального офісу ЮНІСЕФ Нінке Воппен.
«Бюджетування, орієнтоване на дітей та молодь, є необхідним для сталого планування в громадах, і ми повинні забезпечити, щоб ці потреби були у пріоритеті – у школах, у молодіжних центрах, чи через різноманітні соціальні послуги.
Ми підтримуємо громади та віримо, що інвестування в дітей залишається ключовим пріоритетом, особливо під час війни.
Львівська область вже досягнула немалих успіхів, впроваджуючи систему бюджетування, орієнтовану на дітей, і ми сподіваємося, що ця робота триватиме задля найкращих інтересів кожної дитини», – зазначила вона.
У заході беруть участь близько сотні учасників, зокрема представники облдержадміністрації, райдержадміністрацій та всіх 73 територіальних громад області.
Учасники в інтерактивному форматі дискусій та вікторин обмінюються досвідом. Основні питання, які обговорюють:
-
- запровадження та бюджетування інтегрованих соціальних послуг для дітей (родин з дітьми);
- справедливий розподіл обмежених фінансових ресурсів для надання соціальної підтримки дітям різних вікових і соціальних груп;
- деінституалізація послуг та популяризація сімейних форм виховання дітей;
- а також пошук шляхів нарощування фінансового потенціалу громад для подальшого його використання на розвиток соціальної сфери та соціальний захист дітей і молоді.
Читайте також: У Ходорівській громаді відкрили восьму Школу відповідального батьківства «Батьки в темі»
Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації
Залиште відповідь