На які теми можна розмовляти телефоном у громадському транспорті

У громадському транспорті можна розмовляти телефоном, проте в бесіді не варто обговорювати особисті питання і яскраво висловлювати свої емоції, розповіли експерти з етикету та комунікацій, інформує Ukr.Media.

У громадському транспорті можна розмовляти телефоном. На те він і мобільний, щоб з нами могли зв'язатися рідні, близькі, колеги та друзі. Щоб ми були доступні в будь-який час, зазначили фахівці.

При цьому все ж необхідно дотримуватися певних правил етикету.

Не варто обговорювати під час дзвінка якісь особисті питання. Наприклад, результати аналізів, хворобу дитини або подію, що сталася на роботі. Розмовляючи про це телефоном у транспорті, ви ставите в незручне становище тих, хто перебуває поруч і мимоволі підслуховує вашу розмову.

Якщо людині надійшов дзвінок з особистого питання, то співрозмовнику варто повідомити, що зараз не найзручніший час для розмови, і попросити набрати пізніше. Ще один варіант — все ж таки спробувати знайти можливість усамітнитися.

Також під час розмови телефоном у громадському місці варто утриматися від яскравого вираження емоцій, чи то радість, чи то гнів, чи то здивування тощо. Пасажирам, які перебувають поруч із вами, це може бути абсолютно не цікаво. Це вторгнення в особистий простір, пояснили експерти.

Крім того, фахівці порадили не ставити на дзвінок провокаційні рингтони. Також важливо стежити за його гучністю.

Дзвінок має бути нейтральний і при цьому достатньо гучний для того, щоб ви його могли почути. Але не настільки гучний, щоб його було чутно на дві станції вперед.

Джерело