Наближається тепла пора року, тому питання відкритих вікон залишається актуальним, як ніколи. Багато хто любить відпочивати, впускаючи в кімнату приємне свіже повітря. Також провітрювати приміщення рекомендується для підтримки здоров’я та підвищення працездатності. І все було б чудово, якби не надокучлива мошкара, яка вривається в кімнату разом із потоком освіжаючого літнього повітря. Попередити цю неприємність допоможе металева москітна сітка. Цей надійний захист від непроханих гостей – комарів, мух – органічно виглядає на вікнах, стаючи їх доповненням.
Виділимо переваги використання сітки проти москітів:
- захищає від зовнішніх впливів, включаючи спори та пух дерев, що викликає алергію, вуличний пил;
- є елементом захисту для домашніх тварин, які можуть користуватися вікном для відвідування вулиці.
Класифікація москітних сіток
Сучасні москітні сітки практично непомітні завдяки матеріалу їх виготовлення. Безпосередньо сітка виготовляється з фібергласу, який не перекриває огляд. Умовно москітні сітки класифікують залежно від типу конструкції.
- Внутрішньорамкова – відмінний варіант для вікон з металопластику, її не можна встановлювати на дерев’яні рами. Монтується у внутрішню частину рами. Матеріалом виготовлення є мікс фібергласу та профілю з нержавіючої сталі. Це поєднання є справді універсальним, оскільки демонструє відмінну стійкість до перепадів температури. Сітка міцна, кріпиться за допомогою фіксаторів, що візуально нагадують англійську букву «Z».
- Ролетна – обираючи подібний варіант москітної сітки, покупець заощаджує свій час. Виріб не потрібно знімати при зміні сезону. Може бути встановлена у поєднанні з профільними системами з дерева, металопластику, алюмінію. Досить ефективна та проста у використанні. За своєю дією дуже схожа на жалюзі: для стовідсоткового захисту потрібно просто опустити ролет.
- Ламінована – ефектно виглядає у поєднанні з відповідними вікнами, підходить для металопластикових та деяких алюмінієвих профілів. У конструкції приховано з’єднувальний кут, що забезпечує виробу тривалий термін експлуатації. Подібна сітка пропонується у стандартній кольоровій гамі, вона стійка до дії ультрафіолетових променів.
Встановити сітку від москітів можна не тільки на вікна, а й на двері – подібний варіант є рішенням для мешканців приватних будинків або власників квартир з лоджіями, балконами. Виділимо кілька базових правил догляду за москітною сіткою.
- Багато моделей потрібно знімати взимку.
- Очищення забезпечується промиванням слабким мильним розчином.
Якісні москітні сітки з урахуванням індивідуальних побажань клієнтів можна замовити на https://perfect-okna.com.ua/. Серед переваг:
Зробіть своє літо комфортним!