Мама з «найбільшими бровами у Британії» каже, що тролі погрожували зателефонувати в соціальні служби

Більше року тому Семмі-Джо Хелфорд з Грімсбі (Англія) зрозуміла, що їй набридло слідувати усталеним стандартам краси, інформує Ukr.Media.

Жінка почала підмальовувати собі брови, роблячи їх з кожним разом все ширше і ширше, і тепер вони займають мало не більшу частину її чола. Схоже, що Семмі-Джо можна назвати володаркою найбільших брів у Великобританії — принаймні, дамі хочеться на це сподіватися.

Жінка популярна в соцмережах, та й скрізь на неї звертають чимало уваги, але вона не завжди позитивна. Люди, які не розуміють і не бажають розуміти, що Семмі-Джо має право виглядати, як хоче, сміються над нею і лають.

Наприклад, нашій героїні заявляють, що вона мати-одиначка саме тому, що чоловіки бояться її дивного вигляду. Однак, жінка стверджує, що через Інтернет з нею зв'язується чимало кавалерів — правда, поки вона знаходить подібні відносини нецікавими.

В цілому Семмі-Джо намагається жити, попри глузування, але особливо її дратує, коли негативно налаштовані персони обзивають її поганою матір'ю і погрожують нацькувати на неї соціальну службу. Дама щиро дивується, яким боком великі брови пов'язані з материнством. А що до соціальної служби — то нехай приїжджає, адже Семмі-Джо нічого приховувати.

Джерело