Курси та навчання в комп’ютерній академії IT STEP

Життя не стоїть на місці, з плином часу появляються нові професії, що особливо затребувані на ринку праці. Для кваліфікованих програмістів, веб-дизайнерів чи інших фахівців в ІТ-сфері не складає жодних труднощів знайти високооплачувану роботу в часи суцільної комп’ютеризації та діджиталізації. Саме таких фахівців готують в комп’ютерній академії IT Step, де всі бажаючі отримують відповідний багаж знань та професійних навичок, які дозволяють стартувати в ІТ-сфері та знайти першу роботу у відповідних компаніях. Курси програмування у Львові дозволяють відповідним фахівцям значно поглибити свої знання, що є відповідним щаблем для кар’єрного зростання.

Чого навчають в академії

Знання, що пропонує академія IT Step, інтегровані з запитами роботодавців та сучасного бізнесу, тут не в пошані «суха теорія», яка відірвана від сьогодення. Для роботодавців не важливо, якими знаннями володіє той чи інший працівник, для них насамперед потрібні компетентні працівники, здатні вирішувати робочі завдання та налаштовувати бізнес-процеси.

Після закінчення навчання випускники академії успішно працюють:

  • над створенням сайтів, володіючи мовами їх розробки C# та C++ та розробкою комп’ютерних ігор, що використовують різні платформи;
  • над формуванням мобільних додатків, включаючи принципи їх тестування;
  • з серверними частинами мобільних додатків та спеціалізованих сайтів, створюючи необхідні компоненти та додаткові функції, що значно полегшують навігацію користувачів.

Для випускників академії будуть доступні всі тонкощі роботи щодо особливостей проектування та подальшого програмування різних за складністю та наповненням баз даних, включно з автоматизацією роботи з ними. Ще одним напрямком навчання є здобуття навиків, які дозволять ефективне використання алгоритмів шифрування, автентифікації та безпечного з’єднання, включно з використанням хмарних технологій.

Навчаємось тонкощів графічного дизайну

Дизайнерами не народжуються, ними стають після відповідного навчання, зокрема академії IT STEP. Для навчання дизайну непотрібні якісь базові знання, головне – бажання вчитися. Після завершення курсів випускники будуть володіти необхідними практичними та теоретичними навичками, що дозволять їм створювати власні цікаві проекти, які слугуватимуть базою для подальшого працевлаштування.

Знання, здобуті під час навчання в академії, дозволять молодим дизайнерам успішно працювати:

  • над створенням рекламних продуктів, використовуючи засоби з площинною та тривимірною графікою;
  • над розробкою стилістики компаній, здійснювати фото-та відеозйомки з подальшим її монтажем.

Володіючи навиками графічного дизайну випускники академії працюватимуть над створенням анімаційних продуктів, розробкою сайтів та декстопних програм.