Королева Єлизавета — нащадок Пророка Мухаммеда

Згідно з матеріалом в британських ЗМІ, королева Єлизавета може бути прямим нащадком Пророка Мухаммеда, інформує Ukr.Media.

«Предки королеви включають королів, графів, герцогів, але чи можливо серед них був сам Пророк Мухаммед?» — пише видання The Times.

У публікації цитується марокканська газета, в якій говориться, що королева є прямим нащадком Пророка Мухаммеда.

Ця теорія не нова і вперше з'явилася в 1986 році, коли колишній директор видавництва, що спеціалізується на аристократичної генеалогії, Світ Бери Гарольд Брукс-Бейкер стверджував, що Єлизавета II могла простежити своє походження від мусульманських королів Іспанії і через них до засновника Ісламу, який помер в VII столітті в сучасній Саудівській Аравії.

Найслабшою ланкою в генеалогічному дереві є Заїда, мусульманська принцеса, яка жила в Іспанії в 11 столітті і є імовірною зв'язком між християнським та мусульманським пануванням середньовічної Іспанії.

Вважається, що вона втекла з Севільї і стала чоловіком або коханцем короля Альфонса VI Кастилії, прийнявши християнство. Вона народила сина, чиї нащадки на жіночій лінії пізніше вийшли заміж за Річарда Кенігсбурга. Однак навіть її власне генеалогічне древо є джерелом суперечок, оскільки сучасні джерела не згодні, що вона є дочкою Аль Мутаміда ібн Абада, мусульманського короля Севільї, який правив до 1091 року, перш ніж був виключений з Севільї на відповідному етапі Реконкіста.

Генеалог Гарольд Брукс-Бейкер, який помер в 2005 році, багато разів писав у вісімдесяті роки тодішньому прем'єр-міністру, Залізній Леді, Маргарет Тетчер і рекомендував посилити заходи безпеки для королеви.

У той час він сказав: «Мало хто знає з англійців, що кров Мохаммеда вливається у вени королеви, але всі мусульманські релігійні лідери пишаються цим фактом».

Джерело