Коефіцієнти та інші цікавинки матчу Бразилія — ​​Швейцарія

Менш ніж за тиждень розпочнеться чемпіонт світу з футболу в Катарі. Це дійсно свято для всіх любителів футболу, а особливо для тих, хто ще полюбляє робити ставки на такі матчі. Давайте розберемо матч Бразилії та Швейцарії й подивимось, які коефіцієнти на нього та які ставки можна зробити.

Бразилія — ​​Швейцарія: анонс та цікаві варіанти ставок

Букмекерська компанія Паріматч на гру Бразилія — ​​Швейцарія коефіцієнти дає наступні:

  • перемога Бразилії — 1,5;
  • нічия — 4,2;
  • перемога Швейцарії — 6,7.

Бразильці тут фаворити. В принципі вони фаворити в цілому на титул чемпіонів світу, адже мають топових гравців у заявці. Що говорити, якщо навіть такі виконавці як Фірміно та Коутіньйо не потрапили до складу.

Але за те ми і любимо футбол, що фаворити не завжди виграють. Так може статися і у цьому матчі, адже судячи з особистих зустрічей перевага бразильців не така й красномовна. Чотири рази грали команди між собою й два рази це було на чемпіонатах світу. Перший — у далекому 1950 році, де зафіксована нічия 2:2. Другий офіційний матч на ЧМ 2018 закінчився також нічиєю, але вже з рахунком 1:1. Дві товариські зустрічі закінчилися перемогою бразильців 2:1 у 2006 році та перемогою швейцарців 1:0 у 2013 році.

Тож судячи з результатів вище, варто розглянути наступні варіанти ставок на цей матч:

  1. Фора Швейцарії +1,5 за 1,57. Європейська збірна не програвала більше ніж в 1 м’яч бразильцям.
  2. Гол Швейцарії за 1,75. Тут звісно трохи ризиковано, але коефіцієнт хороший.
  3. Азіатський індивідуальний тотал Бразилії менше 2,25 за 1,45. Навряд чи пентакампеони заб’ють більше 2 голів у ворота суперника.

Коефіцієнти на Parimatch такі зараз, але ближче до початку матчу вони можуть змінитися. Сам же поєдинок розпочнеться 28 листопада, це буде друга гра групового етапу.

Що ще цікавого

Наші команди потрапили у групу G, де крім них ще змагатимуться за вихід збірна Сербії та камерунці. Цікаво, що на чемпіонаті світу 2018 року бразильці, швейцарці та серби також були в одній групі. Саме пентакампеони й швейцарці тоді вийшли з групи з 1 і 2 місць відповідно. Отож суперники вже знайомі, що додає цікавинки до протистоянь у групі.

До речі, на Паріматч за іграми можна слідкувати онлайн й, якщо ви азартний гравець, ловити «смачні» коефіцієнти. Букмекер давно відомий високими коефіцієнтами на події та надійністю, а головне працює в Україні абсолютно легально, бо має ліцензію. Це дає змогу не переживати за особисті дані й виграші, навіть великих сум.